Katarzyna Cichopek i garść porad dot. bezstresowego wychowania. Zdradziła też, co "podpatrzyła" u swoich rodziców

Katarzyna Cichopek jako "sexy mama" o byciu matką wie chyba wszystko. W "Fakcie" podzieliła się porcją dobrych rad na temat bezstresowego wychowania dzieci.

Katarzyna Cichopek jest matką dwójki małych dzieci - trzyletniej Hani i ośmioletniego Adama. Gwiazda całkowicie poświęca się macierzyństwu i bardzo często traktowana jest jako ekspertka w tej dziedzinie. Ostatnio żona Marcina Hakiela udzieliła kolejnego wywiadu, w którym przedstawiła swoje przekonania na temat wychowania dzieci. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że nie należy do matek, które swoim dzieciom pozwalają na wszystko.

Nie jestem zwolenniczką bezstresowego wychowania. Dla mnie dziecko bezpieczne to dziecko, które zna swoje granice i wie dokładnie, jak ma się poruszać w normach społecznych. Moje dzieci wiedzą doskonale, co mogą robić, a czego nie. Mają w związku z tym mniej stresu niż dzieci, które nie potrafią się zmierzyć z problemem, którego nie znają - powiedziała.

Aktorka "M jak Miłość" przyznała także, że zasady, według których wychowuje swoje dzieci, wyniosła z domu.

Jestem matką, która preferuje partnerstwo. Z rodzicami rozmawialiśmy o wszystkim i nie było tematów tabu. Do dzisiaj są bardzo otwarci na kontakt ze mną, rozmawiam z nimi o wszystkich sprawach. Chciałabym być taką samą mamą dla moich dzieci, być ich pierwszym kontaktem, kiedy zajdzie potrzeba - stwierdziła.

A Wy co sądzicie o jej metodach wychowawczych?

Zobacz wideo

MK