Ta gwiazda słynie z krągłości. Czar pryska, gdy stanie przodem. "Skóra i kości"

Emily Ratajkowski pochwaliła się zdjęciami z wakacji na Santorini. Uwagę tym razem zwróciły nie tylko jej krągłości, ale też wychudzona sylwetka.

Emily Ratajkowski to modelka o polskich korzeniach, której sławę i popularność przyniósł występ w gorącym teledysku Roberta Thicke "Blurred Lines". Od tego momentu jej kariera wciąż nie zwalnia tempa, a na koncie pojawiają się kolejne sesje zdjęciowe. Gwiazda mody słynie przede wszystkim z imponujących krągłości, które uwielbia eksponować skąpymi strojami. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z wakacji na Santorini. Pozowała w bikini, a uwagę jak zawsze zwróciły jej zgrabne pośladki. Jednak w wyglądzie modelki pojawiło się coś, co mocno zaniepokoiło fanów. Mianowicie wystające kości i coraz szczuplejsza sylwetka.

 

Nie trzeba było długo czekać na komentarze:

Gdybym założył bikini na swój nadgarstek, tak właśnie by to wyglądało.
Nadal jest piękna, ale powinna coś zjeść.
Za bardzo wystają jej kości.
Jej sylwetka nie wygląda zdrowo.
Skóra i kości. Nie powinno się czegoś takiego pokazywać.

Królowa bikini nie przejmuje się jednak słowami krytyki. Najlepszym tego dowodem jest jej wypowiedź, którą udzieliła magazynowi InStyle:

Zawsze mówię. Jeżeli masz ciało, jesteś też gotowa na plażę. Najważniejsze to pokochać siebie i znaleźć taki kostium, który sprawi, że będziesz czuć się komfortowo i pewna siebie.

Ratajkowski jest jedną z tych gwiazd, które lansują nowy trend, "ab crack". Pionowa linia wyraźnie zarysowana na brzuchu zastąpiła modę na sześciopak i jest widoczna tylko na ekstremalnie chudych sylwetkach. By uzyskać taki efekt należy nie tylko poddać się restrykcyjnej diecie, ale też dużo ćwiczyć. Modelka chyba ostatnio pod tym względem przesadziła. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

AW

Zobacz wideo
Co sądzisz o sylwetce Emily Ratajkowski?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.