Blue Ivy to urocza, mała diva. Dowodem są zdjęcia, które wrzuciła Beyonce. "W każdym calu dorównuje sławnej mamie"

Beyonce uwielbia dzielić się prywatnymi zdjęciami swojej córki. Mała Blue Ivy zdecydowanie odziedziczyła po mamie talent do robienia min godnych gwiazdy.

Beyonce i Jay Z wypoczywają ze swoją córką na wakacjach we Włoszech. Ze zdjęć robionych im przez paparazzi nie widać niestety, aby czas tam spędzony należał do najprzyjemniejszych. Piosenkarka jednak, co wiadomo nie od dziś, jest specjalistką od ocieplania wizerunku. Prawdopodobnie właśnie dlatego od czwartku na jej stronie można podziwiać porcję zdjęć jej szczęśliwej rodziny z sesji, którą gwiazda urządziła sobie w Nowym Jorku przed podróżą do Europy.

Gwiazdą fotek jest czteroletnia Blue Ivy w tiulowej sukience w kolorze różu. Uwagę zwraca zwłaszcza jej urocza fryzura - dwie wysokie kitki. Zdjęciami zachwycał się serwis "Daily Mail".

Blue Ivy pokazała, że w każdym calu dorównuje sławnej mamie w byciu królową, gdy czekała na swój posiłek w stylowej kreacji - czytamy.

Jedyne, czego zabrakło, to uśmiechu u dziewczynki.

MK

Więcej o:
Komentarze (9)
Blue Ivy to urocza, mała diva. Dowodem są zdjęcia, które wrzuciła Beyonce. "W każdym calu dorównuje sławnej mamie"
Zaloguj się
 • dana ana

  0

  nie mam nic do dzieci ale ta mała mega brzydka ale kase starzy maja to z brzydkiego kaczątka zrobią pięknego łabędzia tak jak z jej mamy

 • Gość: Ble

  0

  Na swoje nieszczęście jest strasznie podobna do ojca.

 • Gość: abi

  0

  usta ma mamy

 • Gość: gość

  0

  Niestety, ale ta dziewczynka nie jest urocza. Chłopczyca, zawsze z grymasem na twarzy, bez uśmiechu, wydaje mi się, że jest trochę agresywnym dzieckiem. Życzę jej, żeby złagodniały jej rysy twarzy i żeby stała się bardziej podobna do matki (kimkolwiek ona jest).

 • Gość: X

  0

  Mała diva?! Kogoś pogięło. Normalna dziewczynka.

 • Gość: Udko

  0

  Młoda wygląda jak ojciec niestety

 • Gość: Hhhh

  0

  Niestety to dziecko podobne jest do ojca :(

 • Gość: Malena

  0

  Niestety, mała jest podobna do ojca i żadne zaklinanie rzeczywistości ani tiulowe sukienki tu nic nie pomogą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX