Johnny Depp i Amber Heard zawarli ugodę w sprawie rozwodu! Aktorka dostanie "blisko 10 milionów dolarów"

Batalia, jaką od maja toczyli Johnny Depp i Amber Heard, właśnie się zakończyła. Para w poniedziałek doszła do porozumienia w sprawie rozwodu oraz w sprawach finansowych: Heard otrzyma ok. 10 milinów dolarów.

Johnny Depp i Amber Heard w poniedziałek wieczorem zawarli ugodę w sprawie rozwodu, a aktor zgodził się na zapłacenie wkrótce byłej żonie ok. 10 milionów dolarów, jak dowiadujemy się z "Daily Mail".

Johnny Depp i Amber Heard zawarli ugodę w wysokości blisko 10 milionów dolarów - czytamy na stronie "Daily Mail". 

Z kolei portal "TMZ" pisze o 7 milionach dolarów.

Johnny zgodził się zapłacić Amber ok. 7 milionów dolarów po to, by odeszła, a także pokryć koszty rozwodu, co daje ok. 8 milionów dolarów - czytamy. 

Para wydała portalowi "Daily Mail" oświadczenie, w którym zapewniła, że ich związek był "namiętny" choć czasem "ulegał wahaniom". W tym samym oświadczeniu napisali, że żadne z nich nie miało zamiaru wyrządzić sobie krzywdy.

Z oświadczenia dowiadujemy się, że:

Johnny Depp i Amber Heard zgodzili się przeprowadzić rozwód prywatnie

Oto dalsza treść oświadczenia:

Nasz związek był namiętny i intensywny, czasami ulegał wahaniom, ale zawsze był otoczony miłością. Żadna ze stron nie kłamała ani nie złożyła fałszywych oskarżeń dla korzyści finansowych. Nigdy nie było intencją żadnego z nas wyrządzenie krzywdy fizycznej lub emocjonalnej. Amber życzy Johnny'emu jak najlepiej w przyszłości.

Co ciekawe, z oświadczenia dowiadujemy się też, że "wpływy finansowe z rozwodu" Heard przeznaczy na cele charytatywne, nie wiadomo tylko, jaką ich część. Oświadczenie kończy stwierdzenie:

Nie będzie żadnych dalszych publicznych wypowiedzi na ten temat.

A jeszcze we wtorek rano nic nie zapowiadała tak rychłego końca sprawy. Media obiegły informacje, że Depp w trakcie kłótni z żoną obciął sobie opuszek palca oraz napisał na lustrze krwią i farbą wymowny napis: "Występują Billy Bob i Łatwa Amber" (co miało nawiązywać do jej niewierności) oraz, że wstrzymano zdjęcia do nowej części "Piratów z Karaibów" po to, by rana na jego palcu zagoiła się. To podobno właśnie te doniesienie skłoniły Deppa do ugody z Amber Heard, jak twierdzi informator portalu.

Para pobrała się 3 lutego 2015 roku i nie podpisała intercyzy. Zaledwie po 15 miesiącach, w maju, Heard złożyła pozew o rozwód.

Zobacz wideo

BP

Więcej o: