Johnny Depp na planie "Piratów z Karaibów" ciągle kłócił się z Amber. Ekipa: "To był koszmar". Jest jeszcze coś

Johnny Depp rozwodzi się z żoną Amber Heard. Sprawa odbiła się na jego pracy podczas kręcenia nowej części "Piratów z Karaibów".

Johnny Depp w serii "Piraci z Karaibów" wciela się w główną i jednocześnie jedną z najbarwniejszych postaci, Jacka Sparrowa. Bez niego trudno wyobrazić sobie ten film, ale w ostatnim czasie aktor jest pochłonięty czymś zupełnie innym niż grą na planie.

Mowa o jego rozwodzie z Amber Heard i kolejnych dowodach, które ujrzały światło dzienne. Cała sytuacja nie pozostała bez wpływu na zachowanie aktora w trakcie kręcenia kolejnej części serii, a ekipa filmu "Piraci z Karaibów" nie wspomina najlepiej pracy na planie. O wszystkim opowiedział Jackie 'O' Henderson, prezenter radiowy stacji KIIS 106.5FM:

"Pamiętam jak rozmawiałem z ludźmi pracującymi nad filmem "Piraci z Karaibów" i oni wspominali, że to był istny koszmar. Johnny Depp potrafił w ogóle nie pojawić się na zdjęciach, bo nieustannie kłócił się ze swoją żoną Amber. Ona doprowadzała go do szału, a ekipa musiała na niego czekać godzinami." - mówił słuchaczom w swojej audycji.

Co więcej, ostatnie doniesienia wskazują, że przez Deppa została wstrzymana na jakiś czas produkcja nowej części "Piratów z Karaibów". Było to bezpośrednio związane z samookaleczeniem aktora, który obciął sobie opuszek palca oraz napisał na lustrze krwią i farbą wymowny napis: "Występują Billy Bob i Łatwa Amber". W ten sposób Johnny Depp oskarżył swoją żonę o romans z Billym Bob Thorntonem.

Mamy wrażenie, że to nie koniec doniesień w sprawie rozwodu Deppa z Amber Heard. Wciąż pojawiają się kolejne fakty.

Zobacz wideo

 AW

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.