Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk rozstali się. To on ją rzucił? "Intensywnie flirtowała z innymi mężczyznami, doszło do awantury"

Katarzyna Sawczuk i Antoni Kólikowski rozstali się. Twierdzono, że decyzja o zakończeniu związku miała wypłynąć od piosenkarki. Teraz okazuje się, że to aktor stracił cierpliwość.

Katarzyna Sawczuk i Antoni Królikowski tworzyli jedną z najsympatyczniejszych par polskiego showbiznesu. Dla swojej nowej wybranki aktor zrezygnował z imprezowego trybu życia i zaczął nawet myśleć o ślubie. Jeszcze kilka tygodni temu, para spędzała wspólnie wakacje w Grecji i nic nie wskazywało na to, że sielanka tak szybko się skończy. Krótko po powrocie do kraju, Sawczuk jednak wyprowadziła się od Królikowskiego. Ponoć nosiła się z tym zamiarem do dłuższego czasu.

Według najnowszych ustaleń "Faktu", prawda jest jednak inna i to aktor zakończył ten związek.

Nie mógł dłużej zdzierżyć zachowania swojej partnerki, która lubiła zbyt intensywnie flirtować z innymi mężczyznami - czytamy w tabloidzie.

Po powrocie z Grecji między partnerami miało dojść do awantury, która przelała czarę goryczy.

Kasia lubi być adorowana i w towarzystwie facetów zachowuje się dość frywolnie. Jest dobra we flircie, w końcu Antka też zdobyła w taki sposób. Po ich powrocie do Antka doszło kilka niepokojących plotek, a on postanowił je sprawdzić. Doszło do wielkiej awantury z Kasią, po której kazał się jej wyprowadzić – zdradza w rozmowie z "Faktem" znajoma pary.

Taki obrót zdarzeń zaskakuje. Jeszcze niedawno Królikowski w wylewnych słowach pisał o swoim "skarbeńku", myślał ponoć nawet o oświadczynach.

Zobacz wideo

 WJ