Kinga Rusin w SKĄPYM bikini. Internauci w SZOKU. "Sylwetka na 6+". Porównali ją do... Chodakowskiej!

Kinga Rusin pokazała się w bardzo odważnym bikini, które wyeksponowała jej wyrzeźbioną sylwetkę. Nie obyło się bez porównań do Pameli Anderson.

Kinga Rusin zawsze należała do szczupłych osób, co niejednokrotnie podkreślała swymi stylizacjami.Ostatnio gwiazda postanowiła wziąć się za siebie. Zaczęła zdrowo się odżywiać i więcej czasu spędzać aktywnie, a na efekty treningów nie trzeba było długo czekać.

Widać, że prezenterka doskonale czuje się w swojej skórze, bo coraz częściej publikuje zdjęcia w strojach kąpielowych. Tym jednak razem poszła na całość. Zaprezentowała się w odważnym czerwonym bikini i wcieliła się w postać graną przez Pamelę Anderson w "Słonecznym patrolu". Nie tylko przybrała charakterystyczną pozę, ale też trzymała w rękach deskę ratunkową. Trzeba przyznać, ze gwiazda jest w fantastycznej formie. Podobnego zdania są też fani Kingi Rusin:

W pierwszej chwili pomyślałam, że to Ewa Chodakowska.
Pani Kingo, jak Pani nie wstyd tak świetnie wyglądać!!!!
No w szoku jestem. Gratuluję sylwetki. 6+.
Pani Kingo, "Słoneczny patrol" w polskiej lepszej wersji:)
Ale Pani ma ciało! Zazdroszczę!

Nasz ulubiony komplement to zdecydowanie porównanie gwiazdy do motyla:

Na tym zdjęciu prezentuje się nowy zjawiskowy motyl, ornitolodzy nazwali go Kinga.

A Wam jak podoba się figura Kingi Rusin?

Zobacz wideo