David Beckham często zawstydza synów. Co zrobił teraz? Nagrał Cruza, a fani OSZALELI. "Zostanie gwiazdą pop!"

Niezależnie od tego, czy David Beckham chciał się pochwalić umiejętnościami syna, czy raczej (swoim zwyczajem) narobić mu obciachu, wyszło z tego coś dobrego. Cruz Beckham zyskał kilku wielbicieli, którzy już wróżą mu karierę.

David Beckham często wrzuca do sieci posty, których tematem przewodnim są jego dzieci. Jest ich dużo nie tylko dlatego, że Beckhamowie mają całkiem sporo dzieci (czworo), ale też dlatego, że były piłkarz to pełnoetatowy tata, zafascynowany swoimi pociechami.

Nie wszystkie jego publikacje są jednak ociekające słodyczą, nieraz wzorowy tata chciał po prostu synom narobić obciachu i trochę się z nich pośmiać. Czy wideo z tańczącym Cruzem Beckhamem (najmłodszym z synów) to wyraz ojcowskiej dumy czy poczucia humoru?

Choć zapewne niewielu 11-latków chciałoby, aby film z ich tanecznymi popisami zobaczył cały świat, to jednak Cruz Beckham nie może narzekać. Fani pisali tylko pozytywne komentarze:

Jak dla mnie, to niedługo zostanie gwiazdą pop!
Ma rytm we krwi
David, twój syn może być drugim Eminemem!

Choć może to, co zaprezentował ojciec nie wygląda bardzo imponująco, to jednak można wierzyć, że to jedynie namiastka umiejętności Cruza Beckhama. Warto przypomnieć, że swój pierwszy występ na oczach tysięcy miał już w 2008 roku, gdy na koncercie Spice Girls tańczył breakdance:

 

Wydaje się, że chłopiec już wiele lat temu wybrał sobie życiową ścieżkę. Drugi Eminem? Ma predyspozycje :)

David Beckham z synem CruzemDavid Beckham z synem Cruzem David Beckham z synem Cruzem/Flynet Pictures/DS/ISM/TOM/Forum

INSIGHT CELEBRITY/Insight Celebrity/FlynetPictures

ZI