Anna Mucha znowu prowokuje NAGIM zdjęciem. "Where is my bikini?!" Komentarz Piróga - BEZCENNY

Anna Mucha chyba polubiła reakcje fanów na jej poprzednie "nagie" zdjęcie. Na profilu aktorki na Instagramie właśnie pojawiła się kolejna, bardzo odważna fotka.

Anna Mucha ze sporym opóźnieniem "odkryła" Instagram, ale trzeba przyznać, że odkąd założyła sobie tam profil, z dużym oddaniem rekompensuje nam swoje wcześniejsze lenistwo.

Aktorka od dawna wie, że najlepszym sposobem na to, by było o niej głośno są odważne deklaracje i bezkompromisowe opinie, nic więc dziwnego, że i na jej Instagramie nie brakuje gorących zdjęć.

Ostatnio Mucha opublikowała obiecane fanom "nagie" zdjęcie, które bardzo im się spodobało. Entuzjastyczny odzew internautów najwyraźniej połechtał ego gwiazdy, bo ta... postanowiła odwdzięczyć się im kolejną odważną fotografią!

O! Takiej niedzieli Wam życzę - Mucha podpisała zdjęcie, na którym nago pływa w basenie na wielkim kole ratunkowym w kształcie donuta.
 

Jak nietrudno się domyślić, i ta fotografia szybko zyskała spory rozgłos.

To jest chyba jedyny nietuczący pączek na świecie, w dodatku ze zdrowym nadzieniem!
Bardzo naturalna i bardzo seksowna! Mało która aktorka w Polsce może dorównać pani urodą.
Smaczne ciasteczko - piszą fani.

Odważne zdjęcie Anny Muchy zwróciło też uwagę Michała Piróga, z którym aktorka pracowała w programie "You Can Dance". Komentarz tancerza robi wrażenie:

Przestań! Ja jestem gejem i tak ma zostać!

Myślicie, że Mucha znajdzie sposób na to, by jakoś przebić TAKIE zdjęcie?

Zobacz wideo

IN