"Projekt Lady". Patrycja Wieja wyrasta na faworytkę programu. Kiedyś była tancerką klubową. Nie będziecie zdziwieni, kiedy zobaczycie jej zdjęcia w bikini

"Projekt Lady". Patrycja Wieja w show robi coraz większe postępy. Trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno pracowała jako tancerka w niemieckich klubach.

"Projekt Lady" okazał się wielkim hitem letniej ramówki TVN-u. Nic więc dziwnego, że kontrowersyjne uczestniczki show budzą coraz większe zainteresowanie.

Patrycja Wieja, 24-latka z Bielska-Białej, wyrasta na jedną z faworytek programu.

Uważa, że jest szczera, pyskata i zawsze mówi, co myśli. Jest także bardzo kłótliwa i zawzięta, gdyż nigdy podczas kłótni nie daje za wygraną. Twierdzi, że prawdopodobnie właśnie z tego powodu nie ma koleżanek. Nie potrafi odnaleźć się w gronie innych dziewczyn i uważa, że powinna urodzić się chłopakiem. W innych dziewczynach denerwuje ją ich rywalizacja o tego samego mężczyznę i spiskowanie - czytamy na oficjalnej stronie programu.

Z odcinka na odcinek dziewczyna robi coraz większe postępy i aż trudno uwierzyć, że do niedawna... pracowała jako tancerka w klubach w Niemczech!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jej sukcesy na tym polu jednak nie dziwią, gdy zobaczycie, jak "Patka-Wariatka" prezentuje się w bikini. Na profilu Wiei na Instagramie znaleźliśmy kilka odważnych zdjęć w kostiumach kąpielowych i seksownych strojach.

 

Metamorfoza dziewczyny w "Projekt Lady" robi więc chyba jeszcze większe wrażenie.

To właśnie Patrycji kibicujecie najbardziej?

IN