Dorota Gardias z córką na plaży. TAKIM zachowaniem oburzyła internautów. "Ten widok razi"

Dorota Gardias zabrała swoją 3-letnią córkę Hanię na miejską plażę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że prezenterka... rozebrała dziewczynkę do naga i tak paradowała z nią pośród ubranych w stroje kąpielowe plażowiczów.

Dorota Gardias dotychczas rzadko pokazywała swoją córkę, 3-letnią dzisiaj Hanię, publicznie. Piękna pogodynka wprawdzie chętnie opowiada w wywiadach o urokach macierzyństwa, jednak ostrożnie podchodzi do pokazywania twarzy dziewczynki na zdjęciach.

Tym większym więc zaskoczeniem może być fakt, że paparazzi przyłapali niedawno Gardias na jednej z miejskich plaż na warszawskim Wilanowie. Gwiazda zabrała na nią córkę, którą z jakichś powodów... postanowiła rozebrać do naga.

Taka postawa Doroty Gardias zaniepokoiła redaktorów "Super Expressu", którzy grzmią, że to zachowanie jest nie tylko mało higieniczne, ale w dodatku może być bardzo niebezpieczne.

To nie tylko niehigieniczne, bo publiczne plaże nie należą do najczystszych, i niewygodne, bo piasek dostaje się w rożne części ciała i ociera boleśnie, ale przede wszystkim niebezpieczne, bo nie znamy intencji ludzi przebywających na plaży i nagie dziecko może stać się obiektem zboczonych fantazji pedofila. Widok tym bardziej raził, bo inne dzieci odziane były w stroje kąpielowe - czytamy w tabloidzie.

Zgadzacie się z opinią dziennikarzy "SE"? A może zachowanie Gardias jest dla Was całkiem normalne i zrozumiałe?

IN

Czy szokuje Cię zachowanie Doroty Gardias?