Anna Kalczyńska boi się pracować z Andrzejem Sołtysikiem. "Okazało się, że znajomi mieli rację"

Anna Kalczyńska poprowadzi "DD TVN" w parze z Andrzejem Sołtyskiem. Dziennikarka jest pełna obaw.

Anna Kalczyńska prowadziła dotąd "DD TVN" z Jarosławem Kuźniarem. Nie był to idealny duet, czego nie ukrywała sama prowadząca mówiąc, że nie ma co ich porównywać do Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Pół roku temu nawet wdali się w sprzeczkę na Twitterze w efekcie której Kuźniar zagroził banem swojej partnerce z pracy.

W maju Jarosław Kuźniar oświadczył, że rezygnuje z pracy w "DD TVN". Szybko okazało się, że zastąpi go Andrzej Sołtysik. "Fakt" informuje, że Anna Kalczyńska nie żałowała rozstania z Kuźniarem.

Liczyła po cichu, że Kuźniara zastąpi ktoś, z kim będzie mogła stworzyć tak udany duet jak Wellman i Prokop czy Rusin i Kraśko - czytamy wypowiedź osoby z otoczenia prezenterki.

Ta sama osoba informuje, że Kalczyńska nie przyjęła z entuzjazmem informacji, że jej nowym partnerem na wizji będzie Sołtysik.

Ania nasłuchała się od znajomych, że ciężko się z nim dogadać. Spodziewa się więc ciężkiej przeprawy. Gdy zaczynała współpracę z Kuźniarem, też wszyscy ją ostrzegali. Myślała, że jakoś to będzie, ale okazało się, że znajomi mieli rację. Teraz więc boi się o swoją przyszłość w programie.

Program "DD TVN" wróci na antenę we wrześniu. Wtedy przekonamy się, czy obawy Anny Kalczyńskiej okażą się uzasadnione.

Zobacz wideo

JZ

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.