Martyna Gliwińska zacznie pracę w mediach! Pomoże jej znana modelka. "Jest dziewczyną, która..."

Jak donosi magazyn "Flesz", partnerka Jarosława Bieniuka będzie pracować z Ewą Pacułą przy powstawaniu bloga lifestylowego.

 Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk, według informacji mediów, są parą od kilku miesięcy. Początkowo mogło się wydawać, że 25-letnia gdynianka będzie chronić swoją prywatność i polski showbiznes raczej jej nie zainteresuje. Póki co, przyciągnął ją świat mediów. Jak donosi "Flesz", Gliwińska będzie pomagać Ewie Pacule przy tworzeniu jej bloga.

Martyna ma świeże spojrzenie i oko do zdjęć, dlatego zajmie się redagowaniem naszego profilu na Instagramie. Jest dziewczyną o dużej kulturze osobistej i śledzi najnowsze trendy w modzie, a mój blog będzie się na niej skupiał  - potwierdziła w rozmowie z magazynem modelka.

Wygląda na to, że partnerka Bieniuka sama będzie też udzielać się na blogu jako modelka. Dwa tygodnie temu na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie zza kulis sesji zdjęciowej do bloga.

 

Martyna Gliwińska jest absolwentką szkoły baletowej. Studiowała na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego w ASP w Warszawie oraz design na uczelni we Florencji.

EK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.