SexMasterka z Youtube'a przerzuciła się na płatną stronę pornograficzną. "Zobaczysz mnie dziką i napaloną". W internecie zawrzało: Syf i tyle

SexMasterka to konto na serwisie YouTube, które do tej pory zasubskrybowało prawie 190 tysięcy osób. Jego autorka, Aniela Bogusz, postanowiła posunąć się o krok dalej i uruchomiła stronę, na której za jednego smsa fani zobaczą między innymi jak robi loda.

Aniela Bogusz to postać, która podejmowała już parę prób zaistnienia w show-biznesie. Wraz z siostrą, Adą, prowadziła bloga FitDevAngel, na którym duet dawał porady żywieniowe i chwalił się stylizacjami. Dla bardziej kontrowersyjnej siostry było to jednak za mało, dlatego jesienią zeszłego roku założyła na YouTube'ie konto o nazwie "SexMasterka", na którym zaczęła umieszczać filmiki o tematyce mocno seksualnej.

Teraz bezpruderyjna vlogerka postanowiła uruchomić stronę, na której za odpowiednią opłatą widzowie będą mogli oglądać jeszcze bardziej odważne nagrania. SexMasterka pokaże tam na przykład jak wypina się do kamery, robi loda manekinowi i bierze prysznic. Swoich fanów na YouTube'ie poinformowała o tym słowami:

Witajcie moje kochane zboczone perełki. Już od jakiegoś czasu zapowiadałam wielką niespodziankę, ogromną petardę, przełom internetu. Nadszedł ten wielki dzień, dzisiaj jest premiera mojej oficjalnej strony sexmasterka.com. Na tej stronie będzie wakacyjny kurs seksu, będziecie mogli zobaczyć filmy z nagą sexmasterką, filmy edukacyjne, gdzie będzie tylko perwersyjna praktyka, oczywiście nowe seksowne stylizacje nie z tej ziemi i filmy, które trwają ponad 10 minut.  Zobaczysz mnie taką jaką zawsze chciałeś mnie zobaczyć - dziką, napaloną i nieokiełznaną. Akcja jest zawsze gorąca - zapewniała w filmie.

Dostęp do strony można otrzymać na dwa sposoby - płacąc 2,46zł za jednorazowe wejście lub 9,99 zł za miesięczny abonament.

Sprawa wywołała prawdziwą burzę w blogosferze. Swoją opinię na temat nowej inicjatywy SexMasterki wyraził na przykład znany bloger, Karol Paciorek.

Tymczasem w serii: prawdziwe biznesy jutuberów. Już czekam na artykuły w tradycyjnych mediach, które spuszczą szlam na twórców nie patrząc kto jest kim i co robi - napisał na Facebooku.
Syf i tyle - dodał kolejny bloger, Rezigiusz.
Jak ludzie mogą traktować youtuberów poważnie, jak taki "rak" na tym YouTube'ie właśnie występuje. Jestem ciekawy co na to jej narzeczony, bo pewnie skacze z radości, że ma taką dziewczynę. Z mostu, oczywiście. Coś takiego powinno się piętnować w c**j. To jest porażka całego polskiego YouTube'a - mówił vloger LuckyBoo w swoim nagraniu.

Pojawiają się już głosy, że strona Bogusz to jedno wielkie oszustwo, a filmy są, lekko mówiąc, rozczarowujące. Nic to. Podobno zainteresowanie jest tak wielkie, że serwer z przeciążenia wiecznie pada.

MK

Więcej o: