Anna Kalczyńska długo była na diecie. Teraz chwali się ciałem w bikini. Efekt? "Pokazać tak kuszące zdjęcie może tylko kobieta..."

Anna Kalczyńska aktywnie spędza czas w Grecji. Nie przeszkadza jej to pochwalić się swoją doskonałą figurą na Instagramie.

Anna Kalczyńska tydzień temu rozpoczęła rodzinne wakacje. Za cel prezenterka "Dzień Dobry TVN" obrała Grecję, a konkretnie wyspę Kretę. Jeśli myślicie, że gwiazda jedynie wyleguje się na plaży, jesteście w błędzie. Kalczyńska na czas swojego pobytu wynajęła bowiem katamaran i to nim podróżuje z rodziną po morzu.

Dziennikarka zdążyła już umieścić w sieci obszerną fotorelację z wyjazdu. Oprócz greckich widoków jest na nich sama Kalczyńska i jej urocze dzieci. Największe wrażenie robi jednak jej seksowne zdjęcie w czerwonym kostiumie kąpielowym. Dziennikarka długo była na diecie, by odzyskać figurę sprzed ciąży. Jak widać - udało się.

Zabawa, słońce i opalenizna - napisała pod zdjęciem.
 

Nie powinno nikogo dziwić, że pod fotką znalazło się pełno komentarzy od osób, które były pod wrażeniem niesamowitej formy Kalczyńskiej.

Piękne ciało
Bosko!
Jednak widać u ciebie wiarę w te ćwiczenia. Pokazać to kuszące zdjęcie może tylko kobieta pewna siebie. Powiem tak: trójka dzieci i takie biodra i przepraszam, pośladki. NO NO - czytamy.

Przypomnijmy - w kwietniu Kalczyńska skończyła 40 lat. My też nie dowierzamy ;)

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.