Agata Duda bierze przykład z księżnej Kate? Ta sukienka to dowód. I nie chodzi o cenę!

Agata Duda pokazała się ostatnio w kreacji, która wydała nam się znajoma. Czyżby żona prezydenta czerpała inspirację z księżnej Kate?

Agata Duda według wielu jest najbardziej reprezentacyjną spośród wszystkich pierwszych dam, które dotychczas tę funkcję pełniły. Żona Andrzeja Dudy zawsze prezentuje się perfekcyjnie i z klasą, a jej styl pozytywnie - choć nieco pokrętnie -  oceniła także Jolanta Kwaśniewska, która sama była ceniona za wyczucie mody. Niektórym zdarza się nawet porównywać Dudę do brytyjskiej ikony stylu - księżnej Kate. Nie wiemy, czy słusznie, ale jest na pewno jedna rzecz, która owe panie łączy. Co mianowicie? Rozsądek. Obie często widywane są w tych samych kreacjach po kilka razy.

Pierwsza dama zjawiła się ostatnio w Murzasichlu na spotkaniu z dziećmi z kolonii. Na tę okazję Duda wybrała rozkloszowaną czarno-białą sukienkę z czerwonym pasem w talii, zaprojektowaną przez Teresę Kopias. Jak zauważył Fakt, tę samą kreację założyła również w czerwcu zeszłego roku, krótko po zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy na prezydenta.

Cena ubrania nie była niska - to ponad 1100 złotych. Może więc dobrze, że pierwsza dama ma tak zdrowe podejście do modowego recyklingu. 

MK