Małgorzata Rozenek w BARDZO śmiałym kostiumie na plaży. Figura? Idealna, a strój pobudza wyobraźnię. "Hottie!"

Małgorzata Rozenek znów pokazała zdjęcia z wakacji nad morzem. Tym razem była jednak bardziej odważna. Jak "Perfekcyjna" prezentuje się na francuskiej plaży?

Małgorzata Rozenek od ponad tygodnia wypoczywa wraz z Radosławem Majdanem i dziećmi na Lazurowym Wybrzeżu. Od tego czasu wielokrotnie zdążyła już pochwalić się zdjęciami z plaży, na żadnym jednak nie było widać jej smukłej sylwetki. Aż do teraz.

Relaks, słońce, czarny strój kąpielowy. Pamiętnik z wakacji - napisała pod zdjęciem Rozenek.
 
 

Rozenek na francuską plażę włożyła seksowny czarny kostium kąpielowy marki Agent Provocateur. Prezenterka na wakacjach nie oszczędzała - jego koszt to ponad 1400 złotych. Jednak to nie on zwrócił wagę komentujących. Pod zdjęciem pojawiła się nieprzyjemna dyskusja na temat kontrowersji wokół wieku narzeczonej Majdana. Wierni fani byli jednak bardzo przytomni i szybko odpierali ataki, przesyłając pozytywne komentarze.

Każdy ma tyle lat, na ile się czuje i wygląda, a rocznik to tylko cyfra.
Jak kobieta jest kochana to o siebie dba ze wszystkich sił bez względu na wiek, jak nie jest, to niech panowie się nie dziwią, że XXL chodzą po ulicach.
Powiem tylko, że nie masz tyle lat, ile mówisz. Bo tu wyglądasz no jak 25 i pewnie się tak czujesz, czyż nie? - komentowano.

To fakt - niezależnie od wieku, Perfekcyjna Pani Domu na plaży wygląda jak milion dolarów.

embed
Zobacz wideo

MK

Więcej o: