Która gwiazda pokazała TAKIE ciążowe zdjęcie? Po niej byście się tego nie spodziewali. "Pokazujesz piękno ciąży"

42-letnia gwiazda właśnie w tak odważny sposób pochwaliła się swoim sporych rozmiarów ciążowym brzuszkiem. Gwiazda nie ma na nim na sobie żadnych ubrań. O kim mowa?

W ostatnim czasie wiele gwiazd coraz chętniej chwali się ciążowymi brzuszkami i przeżyciami związanymi z oczekiwaniem na przyjście dziecka na świat. Do tej grupy właśnie dołączyła Alanis Morissette , która wrzuciła na Instagrama zdjęcie, na którym nago pozuje pod wodą. Piosenkarka spodziewa się drugiego dziecka i postanowiła zaprezentować fanom jak niewiele czasu pozostało do rozwiązania. Chyba jeszcze bardziej urzekające od pięknego zdjęcia autorki hitu "Ironic" są słowa którymi je opatrzyła. Do kogo należą mądrości? Do jej 5-letniego syna!

Trzeba być bardzo delikatnym w towarzystwie kobiet, bo one są najbardziej pomocnymi osobami na świecie, ponieważ tworzą osoby - powiedział podobno rezolutny Ever Imre.
 

42-letnia piosenkarka idealnie trafiła w gust swoich fanów, którzy zachwyceni byli tym jednocześnie odważnym i subtelnym zdjęciem.

Uwielbiam to zdjęcie! Jest takie prawdziwe i tak dobrze pokazuje, jak kobieta naprawdę wygląda w ciąży.
Naprawdę zachwycające. Świetne zdjęcie. Też planuję takie zrobić w przyszłości.
Dziękuję ci za pokazanie wszystkim piękna ciąży. Wiele kobiet jest krytykowanych za umieszczanie zdjęć ciążowych w sieci, ale to jest niesamowite i chyba sama wrzucę swoje z czasu, kiedy byłam w ciąży z moją córką. Dzięki - czytamy pod zdjęciem.

Też Was urzekła?

Zobacz wideo

MK

Więcej o: