Kendall Jenner tyle jeszcze nie pokazała. Mogła nie zakładać niczego. Wiedzieliście, że ma TAM kolczyk?

Kendall Jenner na spotkaniu z koleżankami modelkami zadbała o to, by wszystkie oczy zwrócone były w jej stronę. Wyglądała seksownie czy żenująco?

Kendall Jenner dotychczas uchodziła za najgrzeczniejszą i "najnormalniejszą" z sióstr Kardashian-Jenner. Śliczna 20-latka z powodzeniem podbija świat mody i zwykle dystansuje się od ekscesów związanych ze swoim rodzeństwem.

Okazuje się jednak, że przebywanie w towarzystwie Kim Kardashian i spółki pozostawia nieodwracalne ślady i Jenner też cierpi na deficyt zwracania na siebie uwagi.

Ostatnio paparazzi przyłapali modelkę na spacerze w Nowym Jorku. Kendall spotkała się tam z dwoma równie seksownymi koleżankami, Gigi Hadid i Hailey Baldwin, jednak zadbała o to, by to na niej skupił się wzrok wszystkich.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kendall Jenner wybrała bowiem na tę okazję skromną z pozoru stylizację, która przy bliższym spojrzeniu okazała się bardzo odważna. Pod obcisłym body modelki wyraźnie widać było jej obnażone piersi. Pikanterii całości dodał fakt, że na jednym z sutków Kendall można zauważyć kolczyk!

Myślicie, że jeśli Jenner próbuje przebić popularnością swoje siostry, to wybrała do tego najlepszy sposób?

IN

Więcej o: