Gra o Tron. Yara Greyjoy to w serialu "baba z jajami". Prywatnie ZUPEŁNIE inna. I nie dlatego, że nosi sukienki

"Gra o Tron" przyniosła wielu aktorom popularność. Jednak większość z nich jest tak mocno ucharakteryzowana, że w rzeczywistości są bardzo trudni do rozpoznania. Jak naprawdę wygląda serialowa Yara Greyjoy?

"Gra o Tron" stawia głównie na piękne kobiety i walecznych mężczyzn. Są oczywiście wyjątki, ale spośród nich najbardziej wyróżnia się właśnie Yara, w którą wciela się brytyjska aktorka Gemma Whelan. Jej postać nie ma w sobie nic z seksbomby ani delikatnej księżniczki. Panna Greyjoy jest waleczna, a od "kobiecych zajęć" woli podboje, wino i towarzystwo pięknych pań lekkich obyczajów. Widzowie serialu prędzej wyobrażają sobie, jak mieczem obcina głowę wrogowi niż tańczy na balu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

A jaka Gemma jest prywatnie? Ma 35 lat i 166 cm wzrostu. To nie tylko aktorka - Whelan jest też profesjonalną tancerką, która może pochwalić się sporymi osiągnięciami w technice jazzowej. Jest członkiem grupy tanecznej Beaux Belles, która od lat działa w Londynie. To nie koniec. Gemma w 2010 r. wygrała tytuł najlepszej stand-uperki w Wielkiej Brytanii!

W wolnym czasie uprawia ogródek, piecze chleb, robi ciasta i przyjaźni się z serialowym Theonem Greyjoyem.

Lubicie postać Yary?

embed

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.