Amber Heard oskarża męża o przemoc fizyczną. Zachodni serwis: Była aresztowana ZA TO SAMO

Amber Heard utrzymuje, że jest ofiarą przemocy ze strony męża, Johnny'ego Deppa. Według najnowszych informacji sama miała stosować przemoc wobec swojej ówczesnej partnerki.

Amber Heard oskarżyła swojego męża, Johnny'ego Deppa, o znęcanie się. Utrzymywała, że gwiazdor bił ją, a kilka dni temu do internetu wyciekło jej zdjęcie z posiniaczoną twarzą - Amber Heard twierdziła, że Depp rzucił w nią telefonem komórkowym.

Serwis Tmz.com poinformował właśnie, że sama Amber Heard była w przeszłości zatrzymana za przemoc fizyczną. Jej ofiarą miała być Tasya Van Ree, artystka i fotografka, z którą Amber Heard była wcześniej związana.

Według źródeł prawnych oraz dokumentów, 14 września 2009 roku Amber i Tasya Van Ree pokłóciły się na Międzynarodowym Lotnisku Seattle-Tacoma. Amber rzekomo chwyciła i uderzyła Tasyę w ramię, za co została aresztowana - czytamy w serwisie.

Amber Heard została wtedy ukarana za stosowanie przemocy domowej wobec partnerki. Serwis informuje jednak, że prokurator odmówił dalszego zajęcia się tą sprawą, ponieważ obie kobiety mieszkały w Kalifornii.

CelebrityVibe/ Splash News / $CelebrityVibe/ Splash News/EAST NEWS

Amber Heard i Tasya Van Ree były w związku od 2008 roku. Coming outu dokonały 25. rocznicy GLAAD, amerykańskiej organizacji LGBT. Wtedy Amber Heard przyznała się do swojego biseksualizmu. Swoją partnerkę określała nawet mianem "żony".

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.