Margaret i Natalia Nykiel w Sopocie. Majtki i pośladki na wierzchu. Miało być seksi, wyszło... która gorzej? [SONDA]

Zapewne zarówno w zamyśle Margaret jak i Natalia Nykiel ich stylizacje miały powalić widzów Polsat SuperHit Festiwal. Obie postawiły na ten sam motyw przewodni: majtki na wierzchu i prześwity. To raczej nie był dobry pomysł.

Stylizacje sceniczne rządzą się swoimi prawami. Jednak nawet w dziedzinie, w której stylista może sobie pozwolić na naprawdę dużo, trzeba czasem poskromić fantazję. Odrobimy umiaru naszym zdaniem przydałoby się strojom Margaret i Natalii Nykiel z Polsat SuperHit Festiwal .

<< ZOBACZ ZDJĘCIA PIOSENKAREK >>

Obie artystki na scenie postawiły na wyeksponowanie bielizny. Margaret swoje sznurowane majtki, spod których wystawały kolejne majtki, połączyła ze sznurowanymi kozako-pończochami i krótkim topem. Stylizacja faktycznie była widowiskowa, ale jednocześnie według nas brakowało klasy, która ustąpiła miejsca wulgarności.

Natomiast Natalia Nykiel swój bieliźniany komplet osłoniła nieco półprzezroczystym płaszczem (szlafrokiem). Całość może i mogłaby się obronić, gdyby nie fakt, że wspomniane okrycie wykonano z połyskliwego i sztucznego materiału przypominającego firanki w kasynie wojskowym.

Na pewno zarówno Margaret i Natalia Nykiel wyeksponowały zgrane pupy, jednak my wolelibyśmy oglądać ich idealne kształty w nieco bardziej stylowej oprawie. A jak Wam się podobały ich stylizacje? Nykiel dopiero rozwija swój styl, za to Margaret już nie pierwszy raz zaskakuje czymś ekstrawaganckim...

Zobacz wideo

ZI

Podobają Ci się stylizacje Margaret i Natalii Nykiel?
Więcej o: