Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny WZIĘLI ŚLUB! "Szczęsny właśnie został mężem"

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są już po ślubie! Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" na jednej z greckich wysp.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są już po ślubie! Ceremonia odbyła się w pięknej scenerii jednej z greckich wysp. Informację potwierdził na Twitterze dziennikarz sportowy Łukasz Wiśniowski.

Czas przestać gadać, że Wojtek Szczęsny jest młody i niedojrzały. Facet właśnie został mężem. Razem z żoną Mariną, ruszają na weselicho:) - napisał Wiśniowski.

Jak już pisaliśmy, informację o planowanym na sobotę ślubie wokalistki i piłkarza jako pierwszy opublikował serwis Pudelek. Według informatorów strony, to właśnie dlatego Łuczenko nie pojawiła się wraz z innymi WAGs na zgrupowaniu polskiej reprezentacji piłki nożnej w Juracie.

ZOBACZ: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny pobiorą się już dzisiaj?! Sensacyjne doniesienia portalu: "Wojtek opuścił zgrupowanie kadry"

Szczęsny, który przyjechał do nadmorskiego kurortu, miał przed kilkoma dniami opuścić treningi, aby przygotować się do ślubu.

Na razie nie znamy jeszcze żadnych szczegółów na temat ceremonii ślubnej Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego , ale prawdopodobnie odbyła się ona w Grecji.

Gratulujemy Młodej Parze!

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Agora SA