"Rolnik szuka żony". Kolejna para wzięła ślub! Obłędny dekolt panny młodej. Większe piersi? Fani: Być może jest w ciąży

Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub! Informacja pojawiła się na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

"Rolnik szuka żony " to program, którego tytuł mówi wszystko. Jak dotąd, pomimo dwóch edycji, zaledwie jedna para powiedziała sobie "tak". Do teraz. W sobotę, 16 kwietnia, ślub wzięła druga para: Grzegorz Bardowski i Anna Warachim, uczestnicy drugiej edycji programu.

Z prawdziwą radością donosimy że dziś, 16 kwietnia 2016 roku związek małżeński zawarli Ania i Grzegorz. Sto lat młodej parze! - czytamy na Facebooku.

Jak widzimy na zdjęciu, młoda para prezentuje się świetnie, A ZWŁASZCZA panna młoda, której obłędny dekolt doczekał się na Facebooku grona oddanych fanów i - uwaga! - antyfanów.

No nie wiem, czy ksiądz mógł się skupić.
Śliczna dziewczyna, szkoda, że suknia źle dobrana, za duży dekolt moim zdaniem odebrał Ani cały urok i delikatność - pisali pomiędzy ogromną liczbą gratulacji.

Nie tylko dekolt zwrócił uwagę fanów sympatycznej pary. Szybko pojawiły się spekulacje, że Ania może spodziewać się dziecka.

Albo mi się zdaje, albo ma większe piersi??
Być może jest w ciąży, dlatego.

W ciąży? To byłoby pierwsze dziecko poczęte dzięki programowi "Rolnik szuka żony"! Na razie jednak nie ma o tym żadnych informacji, co więcej, facebookowe profile Ani i Grześka milczą nawet na temat ich ślubu. To akurat nie jest dziwne, bo odbył się on zaledwie kilka godzin przed powstaniem niniejszego tekstu, teraz zapewne rozkręca się impreza weselna. Młodej parze życzymy stu lat w szczęściu i w zdrowiu!

Zobacz wideo

JZ

Więcej o: