Kourtney Kardashian i ODWAŻNE selfie. "Sugestywna poza". Obok Scott. Powiedział... Chyba się przesłyszeliśmy!

Kourtney Kardashian dba o emocje swoich fanów. Najpierw na Instagramie pokazała bardzo odważne zdjęcie w bieliźnie, a na Snapchacie nagranie ze Scottem czyniącym zaskakujące wyznanie.

Kourtney Kardashian ma 36 lat i trzy ciąże za sobą, ale nadal może poszczycić się ciałem nastolatki. Na Instagramie zaprezentowała selfie w seksownej bieliźnie, do tego zapozowała w raczej mało "skromnej" pozie.

 
Kourtney pokazała smukłą sylwetkę w sugestywnej pozie - skomentował "Daily Mail".

Jeszcze ciekawsze rzeczy wydarzyło się na Snapchacie celebrytki (Tak, Kourtney też skusiła się na założenie konta na tym profilu społecznościowym). Najstarsza z sióstr Kardahian nagrała "snapa" ze swoim byłym partnerem. Scott Disick ogłosił fanom, że on i Kourt wracają do siebie, na co ta stanowczo zaprotestowała.

 

Wszystko to oczywiście miało być żartem, ale prawda jest taka, że status związku tej dwójki wciąż zastanawia wielu fanów. Oficjalne rozstali się latem zeszłego roku po wakacyjnych szaleństwach Scotta, Kourtney przeżyła ognisty romans z Justinem Bieberem, Scott pokazał się ostatnio w towarzystwie podobno nowej dziewczyny, ale wszystko wskazuje na to, że rodzice trójki dzieci nadal są w dobrych stosunkach.

Kibicujecie im?

Zobacz wideo

EK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.