Mateusz Gessler to nie tylko kucharz. Jego hobby... Musieliśmy przeczytać dwa razy

Mateusz Gessler powoli wyrasta na nową gwiazdę TVN-u. Juror programu "Masterchef Junior" nie przestaje nas zaskakiwać.

Mateusz Gessler szybko wyrasta na jedną z większych gwiazd TVN-u. Popularny kucharz dobrze radzi sobie w roli jurora programu "Masterchef Junior", a w mediach co i raz wychodzą na jaw nowe informacje na jego temat.

Niedawno okazało się na przykład, że Gessler ma bardzo nietypowe hobby. Podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" prowadzący poranne show Marcin Prokop zdradził, że szef kuchni od dawna pasjonuje się... projektowaniem i wykonywaniem tatuaży!

Mateusz ma też swoją pasję dodatkową. Nie wiem czy wiecie, ale oprócz tego, że gotuje to wziął się ostatnio za robienie tatuaży. Np. wytatuował takiej dziewczynie na kostce otwarte, uśmiechnięte kiwi. Nie są to tylko tatuaże "spożywcze", ale mają swój styl. Jest w ogóle fajnym facetem. Interesuje się starymi motocyklami, tatuażami, jedzeniem. Jak bym był żoną szukającą rolnika to bym się nim zainteresował - zażartował dziennikarz.

Sam Mateusz Gessler poczuł się najwyraźniej pewniej po takiej reklamie i na swoim profilu na Facebooku opublikował zdjęcia, na których tatuuje projekt swojego autorstwa na ręku kolegi!

Moja pasja - podpisał fotografię Gessler.

Spodziewalibyście się po nim takiego hobby?

Zobacz wideo

IN

Więcej o: