Oscary 2016. Takiej Kingi Rusin jeszcze nie widzieliście. Oryginalna kreacja i... tym DEKOLTEM wygrała wszystko

Kinga Rusin pojechała na galę rozdania Oscarów, gdzie prowadziła relację z czerwonego dywanu. A jak sama się prezentowała? W kreacji od Paprockiego i Brzozowskiego wyglądała wyjątkowo!

Kinga Rusin podzieliła się z fanami kilkoma zdjęciami z ceremonii  Oscarów . Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w biało-czarnej sukni projektu Paprocki&Brzozowski i naprawdę nas zaskoczyła. A wszystko za sprawą przykuwającego wzrok dekoltu z koronkowym wykończeniem. Wyzywająco? Nic z tego. Rusin nie odsłoniła zbyt wiele dzięki szarfie, która zakrywała, co trzeba i była jednocześnie najciekawszym elementem stylizacji. Makijaż i fryzura? 100% klasyki.

 

Fani Rusin byli zachwyceni jej kreacją.

Przepiękna suknia, w której pięknie wyglądasz i z klasą :)

Wygląda Pani zjawiskowo :)

Pani @kingarusin fenomenalnie

Przepiękna suknia, w której wyglądasz pięknie i z klasą.
Wygląda Pani zjawiskowo.
Fenomenalnie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Zdjęcie Rusin  zamieścili na swoich instagramowym profilu także sami projektanci i opatrzyli je znaczącymi komentarzami. Zapewne musieli być niezwykle dumni, że to właśnie ich kreacja została zaprezentowana na tak ważnej imprezie.

Komentarze projektantów Paprocki & BrzozowskiKomentarze projektantów Paprocki & Brzozowski Screen z instagram.com/kingarusin Screen z instagram.com/kingarusin

A wy jak oceniacie look dziennikarki? Oceńcie głosując w naszej sondzie :) Czekamy również na Wasze komentarze.

Zobacz wideo

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Jak oceniasz stylizację Kingi Rusin na Oscarach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.