18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Gigi Hadid zaliczyła "sutkową wpadkę" na pokazie. Jej reakcja? Nie taka, jakiej się spodziewacie

W trakcie pokazu mody Versace Gigi Hadid spotkała zawstydzająca sutkowa wpadka i z bluzki wychyliła się jej pierś. Zamiast poprawić garderobę, modelka dokończyła przejście.

Dla Gigi Hadid ten pokaz mody Versace, w którym miała przyjemność uczestniczyć, z pewnością będzie niezapomniany. Modelka miała na sobie stylową czarną sukienkę. Jednak pech chciał, że materiał zsunął się z jej piersi, a oczom widzów ukazał się jej sutek. Co ciekawe, Hadid nie poprawiła bluzki, tylko z kamienną twarzą dokończyła przejście. "Daily Mail" był pod wrażeniem jej profesjonalizmu.

Gigi Hadid jest prawdziwą profesjonalistą, gdy spotkała ją zawstydzająca sutkowa wpadka, zachowała spokój - pisze portal.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Gigi Hadid ma tyluż zwolenników, co przeciwników. Ci drudzy krytykują ją i twierdzą, że kupiła sobie karierę, a na wybiegi najznamienitszych trafiła "znikąd". Hadid faktycznie nie musiała się dużo natrudzić, by wejść na szczyty modelingu. Jako córka byłej modelki Yolandy Foster miała zapewne ułatwione zadanie i liczne znajomości. Dlatego być może w trakcie tego pokazu chciała udowodnić, że do tej pracy naprawdę ma talent, spotkał ją jednak taki "pech". Sama Gigi Hadid do sprawy podeszła z humorem i swoją wpadkę tak skomentowała na Twitterze.

Wpadki ubraniowe zdarzają się na wybiegu każdego dnia. I są... niefortunne, lol. Zamiast tego porozmawiajmy o nowych chokersach Versace .

Pokazała, że ma do siebie dystans!

BP

Więcej o: