Kinga Rusin pokazała choinkę. Wśród internautów burza: Masakra, popłakałam się ze śmiechu. Wtrąca się... Pola Lis. I się zaczęło

Kinga Rusin ubrała już swoją choinkę. A właściwie... złożyła ją z tektury (?!). Czy eko drzewko spodobało się jej fanom? Nie bardzo.

Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie swoim bożonarodzeniowym drzewkiem. Nie jest to dziwne - robi tak wiele osób. Ale NIKT nie pokazał takiej choinki jak dziennikarka. A dokładniej, EKO CHOINKI.

Mój wybór! Eko choinka z makulatury. www.polishdesignnow.com Można ocalić parę drzewek. Miliony choinek, ktore po świętach trafiają na śmietniki to bardzo smutny widok. Masowa "produkcja" świerków i jodeł na plantacjach, nie służy niestety dobrze srodowisku naturalnemu. Nie mówiąc o nielegalnych wycinkach z lasów. Może warto przemyśleć tegoroczny wybór - napisała Kinga Rusin pod zdjęciem.
 
 

Jednak internauci nie byli przekonani co do jej wyboru. Szybko posypały się negatywne komentarze:

Kinga RusinKinga Rusin Instagram.com/Kinga Rusin Instagram.com/Kinga Rusin

I kolejne:

Kinga RusinKinga Rusin Instagram.com/Kinga Rusin Instagram.com/Kinga Rusin

Jednych choinka rozbawiła, innych chyba lekko zdenerwowała. W końcu do akcji postanowiła włączyć się Pola Lis, której nie spodobało się, że internauta zwraca się do jej mamy na "ty". Ten jednak rozpoczął dyskusję z dziewczyną:

Kinga RusinKinga Rusin Instagram.com/Kinga Rusin Instagram.com/Kinga Rusin

Mamy nadzieję, że sytuacja zostanie załagodzona. A jak Wam podoba się drzewko prezenterki?

Zobacz wideo

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.