Wkurzona Marta Grycan na Instagramie. Ostro o nowych doniesieniach tabloidów: Żałosna propaganda

Marta Grycan chce wygryźć Magdę Gessler - można było przeczytać jakiś czas temu w "Fakcie". "Co za pycha!" - grzmiał dziennik. Ten artykuł bardzo nie spodobał się celebrytce i dała temu wyraz na Instagramie.

Marta Grycan podobno ostrzyła sobie pazurki na fotel jurora w nowym show TVN "MasterChef Junior" konkurując tym samym z weteranką kulinarnych programów, Magdą Gessler . Tak przynajmniej twierdził "Fakt". Jak się okazuje, plotka była wyssana z palca, a artykuł poważnie rozwścieczył Grycan. Choć nigdy nie komentowała doniesień na swój temat, tym razem w obszernym poście na Instagramie dała upust swoim emocjom:

(...) Nigdy nie zwracałam uwagi na bzdury, które piszą rzekomo "wiarygodne" gazety czy portale internetowe na mój temat. Zastanawia mnie jednak, czy w gazetach, w których treść artykułów pozostaje w sprzeczności z ich nazwą - jak "Fakt", rzekome "fakty" powstają tylko w wyobraźni tych pseudodziennikarzy, którzy pierwsi usiądą rano przy komputerze? Czy też możliwe jest, żeby ktoś budował zainteresowanie swoim programem oparte na żałosnej propagandzie? Stawiam na wybujałą wyobraźnię lub brak tematów Pani piszącej artykuł, bo jakoś ciężko mi uwierzyć, żeby tak duża stacja jak TVN musiała opierać promocję każdego swojego nowego programu wykorzystując fałszywe informacje na mój temat i wplątując moje nazwisko w swoje artykuły? (...) Śmieszne czy raczej żałosne? Oceńcie sami. (...) Życzę miłego oglądania programu, w którym ponoć chciałam być jurorem - może jutro przeczytacie o mojej nominacji do Trybunału Konstytucyjnego? Czemu nie? W końcu tutaj wszystko jest możliwe. Pozdrawiam. Marta Grycan
 
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: