Kourtney Kardashian i Scott Disick znów RAZEM?! Dowodów jest kilka. Największy? TEN gest

Scott Disick upokorzył Kourtney Kardashian na oczach całej Ameryki. Wydawać by się mogło, że dla tego związku nie ma już żadnej szansy. Najnowsze zdjęcie wskazują na coś innego.

Związek najstarszej siostry Kardashian ze słynącym z zamiłowania do imprez Disickiem nigdy nie należał do najłatwiejszych. Miarka przebrała się, kiedy dowody zdrady celebryty cały świat mógł obejrzeć sobie w tabloidach. Łzy i wyrzuty pod adresem niewiernego partnera zobaczyliśmy parę tygodni później w "Z kamerą u Kardashianów". W międzyczasie Scott udał się na odwyk, a Kim Kardashian zajęła poszukiwaniami nowego partnera dla starszej siostry. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że Disisck dostał kolejną szansę. Dowody? Oto one:

1) W środę Scott i Kourtney wybrali się wspólnie na lunch. Bez dzieci. Tabloidy donosiły, że celebryta miał obiecać, że "będzie lepszych chłopakiem" i prosić o kolejną szansę. Czy  tak było? Nie wiemy. Jedno jest pewne - Kourtney dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą, jak wtedy gdy wychodziła z restauracji. (Spójrzcie na wideo powyżej).

2) Scott był zaproszony na rodzinną kolację u Khloe Kardashian z okazji Święta Dziękczynienia. Nie mogło go zabraknąć również na pamiątkowym zdjęciu.

Rodzina KardashianówRodzina Kardashianów Instagram.com/kimkardashian Instagram.com/kimkardashian

3) Nazajutrz byli (?) kochankowie wybrali się w towarzystwie najstarszego dziecka (syna Masona) na zakupy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W tym miejscu przechodzimy na najważniejszej części. Fotografowie uchwycili na zdjęciu moment, w którym Scott kładzie czule rękę na ramieniu Kourtney.

Nawet jeśli jeszcze się nie zeszli, wszystko zmierza w tym kierunku. Wyglądali, jakby mieli bliską relację, Scott przytulał się do Kourtney i obejmował ją - opisuje "Daily Mail".
embed

Jak myślicie, zeszli się, nie zeszli? Życzycie im tego?

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.