Mąż zdradzał Gwen Stefani z nianią. Przez 3 lata! Jest jeszcze jedna, "odrażająca" rzecz

No to mamy kolejny skandal z romansem z nianią w roli głównej. Gwen Stefani i Gavin Rossdale rozstali się w sierpniu po 13 latach małżeństwa, a teraz dokładnie wiadomo, z jakiego powodu.

Magazyn "Us Weekly" ze szczegółami przedstawił całą historię, o której dzisiaj piszą media na całym świecie. Gwen Stefani o romansie męża z Mindy Mann, nianią trzech synów pary, dowiedziała się w lutym. Na rodzinnym iPadzie odkryła wtedy wiadomości, które wymieniali ze sobą Gavin Rossdale i niania, a w nich m.in. plany seks-spotkań oraz nagie zdjęcia.

iPad był podłączony do telefonu Gavina. Inna niania to odkryła i powiedziała o wszystkim Gwen - zdradza źródło magazynu.

Mann została od razu zwolniona, a Rossdale twierdził, że nie łączyło ich nic poza "flirtem". Jednak kilka miesięcy później przyznał się do romansu. Trwał on aż 3 lata, między innymi w czasie, gdy Stefani była w ciąży z trzecim synem, Apollo. Piosenkarka od razu podjęła decyzję o rozwodzie.

Jego wyznanie całkowicie ją zdruzgotało. Była zawstydzona, wściekła i zażenowana. To wszystko działo się tuż pod jej nosem  - czytamy w magazynie.

Podobno Stefani miała swoje podejrzenia - dokładnie w 2012 roku, kiedy pojawiły się zdjęcia Rossdale'a i Mann ze spaceru z synami gwiazdorskiej pary. Chodziło o ten gest muzyka:

Bulls

Ale to nie koniec szokujących rewelacji. Stefani i Rossdale zatrudnili pochodzącą z Australii Mindy Mann w 2008 roku, polecili ją im znajomi. Podobno już po niedługim czasie Gwen "zaczęło niepokoić zachowanie nowej pracownicy".

Gdy Gwen coś jadła, robiła jakiś trening czy kupiła nową torbę, Mindy robiła to samo. Gwen uważała, że to dziwne. Co więcej, Mann w sieci zaczęła publikować zdjęcia, na których ubrana jest jak piosenkarka - podaje magazyn.

Tu przykład: charakterystyczna dla Stefani bandana na włosach. Mann opublikowała to selfie w 2013 roku, zdjęcie Gwen pochodzi z 2005 roku.

Mindy Mann i Gwen StefaniMindy Mann i Gwen Stefani Facebook / Bulls Facebook / Bulls

Amerykańskie portale (nie muszę chyba dodawać, że wszystkie stanęły po stronie Stefani) już znalazły też kilka kolejnych zestawień.

Gwen we wrześniu 2013 roku i Mindy Mann na początku 2015 roku.

Gwen Stefani i Mindy MannGwen Stefani i Mindy Mann Bulls / Facebook Bulls / Facebook

Gwen Stefani w czerwcu 2014 roku i Mindy Mann kilka miesięcy temu:

Gwen Stefani i Mandy MannGwen Stefani i Mandy Mann East News / Forum East News / Forum

DailyMail nie bawi się w łagodne słówka i nazywa Mindy Mann "odrażającym naśladowcą".

Gwen Stefani od niedawna spotyka się z gwiazdorem country i kolegą z "The Voice", Blake'em Sheltonem.

Magdalena Terepka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.