Renata Kaczoruk po głosowaniu: Ojczyzno, cużeś uczyniła? Error. Potem nieoczekiwane wyznanie. Jesteśmy w szoku

Nie uwierzycie, jakie są teraz sympatie polityczne Renaty Kaczoruk. Biorąc pod uwagę jej dotychczasowe poglądy, sami z trudem w to wierzymy.

Czytanie hashtagów, jakimi Renata Kaczoruk opatrzyła swoje ostatnie zdjęcia na Instagramie, to jak lektura dobrego kryminału. Wciąga, a kiedy dowiadujemy się, "kto zabił", jesteśmy w szoku.

Ale po kolei.

Renata Kaczoruk, wraz z Maffashion , wybrały się do Mediolanu oglądać z bliska MTV EMA. Impreza wypadała na czas wyborów w Polsce, zatem modelka zmuszona była głosować w polskim konsulacie. Zanim tam się udała, odwiedziła Katedrę Narodzin św. Marii.

#modły o #rozsadek Przy urnach #jadegłosować #milan #duomo #cathedral @pomadafashionoffice #marcopolo - te hashtagi dobrze nas wprowadzają w realia dalszych wydarzeń.

Renata KaczorukRenata Kaczoruk Screen z Instagram.com/Renata Kaczoruk Screen z Instagram.com/Renata Kaczoruk

Po "modłach o rozsądek" Renata Kaczoruk wybrała się do rzeczonego konsulatu. Tam niespodziewanie spotkała Charlottę Tomas, również modelkę. Parę chwil... i "po zabiegu". Pozostało po nim pamiątkowe zdjęcie. I hashtagi.

#Yes, #weDIDit! #wybory2015 -#Milan Very #unexpected to #meet @charlottetomas pod urna, #crazy #magic #żywyobywatel polishgirl #zagłosowane!

Charlotta Tomas i Renata KaczorukCharlotta Tomas i Renata Kaczoruk Screen z Instagram.com/Renata Kaczoruk Screen z Instagram.com/Renata Kaczoruk

Niedługo potem, pod tym samym zdjęciem, znalazło się oświadczenie modelki podane w formie odpowiedzi fankom:

Wyłączam się z polityki na długo.

Jak powszechnie wiadomo, zaangażowanie Renaty Kaczoruk w politykę polegało głównie na popieraniu Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich. Teraz dała przykład, jak że głosować mamy.

Niełatwo przestać interesować się polityką zwłaszcza, że polityka i tak zainteresuje się nami. Renulka nie wytrwała zbyt długo w swoim postanowieniu, bo już niedługo potem skomentowała wyniki wyborów. Zrobiła to słowem i obrazem - i w gruncie rzeczy nie wiadomo, co było bardziej wymowne.

#ThisCountry's #onFIRE #PolskoOjczyznoMoja #cużeśUczyniła #error

Renata KaczorukRenata Kaczoruk Screen z Instagram.com/Renata Kaczoruk Screen z Instagram.com/Renata Kaczoruk

Ojczyzna w ogniu? Jeżeli nawet, tego pożaru strażak Kaczoruk jedną gaśnicą nie ugasi. Zwłaszcza, że sama dolała oliwy do ognia nieoczekiwanym wyznaniem.

Nigdy nie sadziłam, że to powiem, ale z całych sił kibicuje dZiś Partii ?#?KORWIN?

Żeby wzmocnić przekaz, powtórzyła to również na Facebooku.

My też nie sądziliśmy, że to powie. Ciekawy efekt "modlitw o rozsądek".

Komentarze na profilu Renaty KaczorukKomentarze na profilu Renaty Kaczoruk Screen z Instagram.com/Renaty Kaczoruk Screen z Instagram.com/Renaty Kaczoruk

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Agora SA