Kate Hudson spotyka się z bożyszczem nastolatek? Zazwyczaj nie komentuje plotek. Podczas wywiadu musiała

Kate Hudson przyłapano w towarzystwie Nicka Jonasa. I to nie raz! Na informacje o nowym romansie nie trzeba było czekać długo. A co ma do powiedzenia sama zainteresowana? Wcale nie zaprzecza.

Wszystko zaczeło się od zdjęć z... wesołego miasteczka, gdzie Hudson bawiła się razem z Nickiem Jonasem. Potem paparazzi przyłapali ich w jednym z klubów w Nowym Jorku. Teraz aktorka pojawiła się w programie "Watch What Happens Live!" u Andy Cohena. Co prawda sam prowadzący nie spytał aktorki o jej domniemany romans z 23-letnim piosenkarzem, ale uczyniła to jedna z dzwoniących do studia fanek.

Są plotki, że randkujesz z Jonasem - zaczęła.
Też chciałem to wiedzieć! Jesteś tak gorąca, on też jest gorący, kocham kiedy gorący ludzie są ze sobą - wtrącił prowadzący.
Nie lubię odnosić się do żadnego rodzaju plotek - dyplomatycznie odpowiedziała Hudson.
Jak bardzo to denerwujące, kiedy widzisz swoje zdjęcie z jakąś osobą i od razu pojawiają się informacje, ze to twój nowy chłopak? - spytał Andy Cohen.
O, byłam już wiele razy łączona np. z moim agentem - zaśmiała się Hudson.

Andy Cohen przyznał, że trzyma kciuki za znajomość Hudson i Jonasa. Co ona na to?

Ok, będę to miała gdzieś z tyłu głosy zaśmiała się.
 

Żarty żartami, ale coś może być na rzeczy. "Parę" dzielą co prawda aż 23 lata, ale koleżeńskie spotkanie w wesołym miasteczku? Modnym klubie? Niby się zdarza, ale chyba wciąż możemy mieć nadzieję, że na tym się nie skończy.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: