Suknia z OGROMNYM dekoltem. Asystentka pomaga go "okiełznać". Wtedy rozbłysły flesze, a Beyonce... Tylko ona mogła to zrobić

Seksowna suknia i niecodzienna sytuacja na ściance.

Beyonce pojawiła się we wtorek na imprezie Tidal X. Zrobiła wszystko, co tylko możliwe, by uwagę skierować na swój ogromny dekolt. Tego dnia miała na sobie wyjątkowo odważną bordową sukienkę. Kreacja robiła wrażenie.

Jak nisko możesz zejść? - zastanawiał się w tytule "Daily Mail". - Beyonce nigdy na czerwonym dywanie nie pokazuje się w nudnych kreacjach, ale tym razem bardzo się postarała, żeby wszystkim opadły szczęki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ciekawsze niż sama (niewątpliwie bardzo seksowna) kreacja, była sytuacja, do której doszło na ściance. Asystentka Bey próbowała "ułożyć" materiał sukni tak, by przypadkiem nie odsłonił zbyt wiele. Wówczas rozbłysły flesze - fotoreporterzy zaczęli robić jej zdjęcia. Co zrobiła piosenkarka. Z przyklejonym do twarzy perfekcyjnym uśmiechem, wysyczała przez zęby:

PRZESTAŃ

Reakcja asystentki do przewidzenia. Szybko odskoczyła w bok. Któż by się dziwił? Gdy Beyonce mówi ci, żebyś przestał - po prostu to robisz.

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.