Scott Disick skomentował nagą sesję Kourtney. Wcześniej pokazał zdjęcie z kochanką. Reakcja Kardashianki?

Fani ciepło przyjęli sesję najstarszej z sióstr Kardashian, w której pokazała nagie pośladki. Okazuje się, że zdjęcie spodobało się również jej byłemu partnerowi.

Scott Disick i Kourtney Kardashian rozstali się w lipcu tego roku. Powodem były uzależnienia i hulaszczy tryb życia celebryty. Czarę goryczy przelały zdjęcia Scotta z wakacji z byłą dziewczyną. Po ich publikacji Kourtney spakowała rzeczy swojego męża i przekazała mu je za pośrednictwem firmy przeprowadzkowej.

Od tamtej pory para utrzymuje raczej chłodne relacje (o ile w ogóle), zaskoczeniem może być zatem fakt, że Disick zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z nagiej sesji Kourtney dla "Vanity Fair", przy okazji komplementując byłą partnerkę.

Oto jedna gorąca mamuśka - napisał pod zdjęciem.

Kourtney KardashianKourtney Kardashian Instagram.com/letthelordbewithyou Instagram.com/letthelordbewithyou

Co na to Kourtney?

Kourtney widziała post Scotta i ani nie uznała tego za pochlebstwo, ani jej to nie rozbawiło. Uważa, że jeśli on ma jej coś do przekazania, to powinien jej to powiedzieć w cztery oczy - powiedziała w rozmowie z portalem Hollywoodlife.com osoba z otoczenia celebrytki.

Całej historii dodatkowego smaczku nadaje fakt, że celebryta zdjęcie Kourntey wstawił w miejsce usuniętej wcześniej selfie z nową dziewczyną, 18-letnią Lindsay Vrckovnik.

Lindsay Vrckovnik i Scott DisickLindsay Vrckovnik i Scott Disick Instagram.com/letthelordbewithyou Instagram.com/letthelordbewithyou

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.