Caitlyn Jenner po raz pierwszy z TAKIM dekoltem. Jej piersi są tematem numer 1. "Warte pokazania"

"Uwolnij je!", "jeśli je masz, afiszuj się nimi" - tak zagraniczne portale komentują ogromny dekolt Caitlyn Jenner.

Od czasu zmiany płci, Caitlyn Jenner chętnie wciska się w opięte sukienki podkreślające jej kobiecą sylwetkę, ale z tak głębokim dekoltem jeszcze jej nie widzieliśmy. Celebrytka w sobotę pojawiła się na gali Voices on Point zorganizowanej przez Point Foundation ubrana w czerwony garnitur, spod którego zalotnie wystawał tylko dopasowany kolorystycznie czerwony koronkowy stanik. Nic dziwnego, że po jej wystąpieniu jej piersi stały się numerem jeden w niemal wszystkich zagranicznych portalach.

Uwolnij je! Caitlyn Jenner w imponującym dekolcie. Czerwony koronkowy biustonosz był wszystkim, co miała pod spodem - barwnie opisuje "Daily Mail".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W podobnym tonie wypowiada się Uk.eonline.com.

Jeśli je masz, afiszuj się nimi.
Caitlyn Jenner dała czadu - pisał Buzzfeed.com.
Caitlyn Jenner jest kobietą w czerwieni - dodaje Mirror.co.uk.

Żeby było ciekawiej, w trailerze ostatniego odcinka "Z kamerą u Kardashianów" Kim Kardashian pierwszy raz zobaczyła piersi Caitlyn Jenner i była odrobinę zazdrosna, a potem stwierdziła nawet, że też chciałaby sobie zrobić sobie operację biustu.

Jak je zobaczyłam, od razu zapragnęłam korekty cycków. Odwiedziłam Caitlyn w jej domu. Wyglądała ładnie, naprawdę ładnie. Poszłyśmy do jej garderoby i wspólnie wybrałyśmy dla niej ubrania. Powiedziała, że mogę zostać. Zdjęła biustonosz i zobaczyłam jej sterczące sutki. Wyglądały jak piersi Kourtney tuż po operacji - opisywała Kim Kardashian.

Portal "Daily Mail" nawiązał do tego odcinka.

Jeśli potrafią wywołać u Kim Kardashian zazdrość, są warte pokazania.

Nie pozostaje Wam już nic innego, jak po prostu je zobaczyć. I zadecydować: czy Kim Kardashian faktycznie ma powody do zazdrości?

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Agora SA