Renee Zellweger po operacjach plastycznych nie przypominała Bridget. Teraz pozuje na plakacie do nowego filmu. "Wygląda młodzieńczo"

Renee Zellweger pozuje w takiej samej pozie, co 14 lat temu na słynnym zdjęciu do filmu "Bridget Jones". Jak bardzo się zmieniła? Sami zobaczcie.

14 lat temu Renee Zellweger oczarowała nas rolą Bridget Jones. Potem jej sława nieco przybladła, a jakiś czas temu temu jej niewątpliwa uroda została poddana pod dyskusję po tym, jak gwiazda przeszła zabiegi estetyczne . Teraz gwiazda powraca w filmie "Bridget Jones's Baby", i jak sam tytuł wskazuje, główna bohaterka będzie miała dziecko.

Na razie cieszymy się plakatem promującym film. Renee Zellweger pozuje na nim w skądinąd znanej nam pozie.

Na fotografii, na której tuli do siebie iPada, wygląda młodzieńczo - ocenił "Daily Mail".

Rzeczywiście? Sprawdźmy.

mat. promocyjne

Poza aktorki coś Wam przypomina? Nie mylicie się, Zellweger już tak pozowała. To było 14 lat temu, otaczali ją Colin Firth i Hugh Grant, a ona tym samym gestem tuliła do siebie notatnik.

mat. promocyjne

Jak bardzo Renee Zellweger zmieniła się przez te 14 lat? Bez względu na to, co się działo w międzyczasie, na tych zdjęciach aktorka jest bardzo do siebie podobna. I nie tylko chodzi o pozę. Twarz aktorki wreszcie odzyskała naturalność.

Renee ZellwegerRenee Zellweger mat. prasowe mat. prasowe

Nie wiadomo, kto będzie ojcem dziecka Bridget, wiadomo jednak, że nie będzie nim postać grana przez Hugh Granta, ten bowiem zrezygnował z udziału w filmie. Nie podano jeszcze daty premiery filmu.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Agora SA