Nicole Richie w bikini. Do tej pory jej sylwetka budziła ogromny niepokój. A teraz? Co za zmiana!

Nicole Richie, którą jeszcze do niedawna podejrzewano o anoreksję, wygląda teraz bardzo atrakcyjnie.

Kiedy w październiku 2014 roku Nicole Richie pojawiła się  na promocji biżuterii Bloomingdales House Of Harlow 1960, wszyscy zastanawiali się, co się stało z jej klatką piersiową. Gwiazda była wtedy tak szczupła, że świat mógł obejrzeć jej mostek i żebra w całej okazałości. Przypomniano jej zdjęcia z 2006 roku z plaży, na których miała wiszący na jej ciele kostium kąpielowy.

Niespełna 10 lat po tych pamiętnych wakacjach Nicole jest już inną osobą. Paparazzo sfotografował ją na plaży w Malibu, gdzie akurat odpoczywała - w skąpym bikini kąpała się w oceanie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Musimy przyznać, że Richie, choć nadal bardzo szczupła, wygląda atrakcyjnie. Co prawda sama gwiazda tego nigdy nie potwierdziła, ale przez lata podejrzewano ją, że jest chora na anoreksję. Nie były to podejrzenia bezpodstawne, bo choć waga Nicole wahała się, to nigdy nie można było powiedzieć o niej, że jest gruba (nadprogramowy tłuszczyk nie pojawił się na jej biodrach nawet po urodzeniu dwójki dzieci), a na początku 2014 roku portal dailymail.co.uk pisał o drakońskiej diecie , która dostarczała jej organizmowi jedynie 600 kalorii dziennie.

Super chuda Nicole Richie znowu waży 39 kilo, żyjąc na diecie z nasion słonecznika, selera, soku i gumy do żucia.

Czyżby aktualny wygląd Nicole Richie był dowodem na to, że walka z rzekomą chorobą jest skończona?

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: