Marina Łuczenko pokazała projekt sukni ślubnej. Co za dekolt! "Jestem poruszona"

Wycięcie sięgające biodra i dekolt niemal do pępka. Tak prezentuje się projekt sukni ślubnej, którym pochwaliła się Marina Łuczenko.

Kiedy w lipcu Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zaręczyli się , stało się jasne, że ślub może być tuż tuż. Marina właśnie pochwaliła się na Instagramie projektem sukni ślubnej. To rysunek autorstwa znanego duetu projektantów, Paprocki&Brzozowski.

Serdecznie dziękuję Wszystkim projektantom za propozycje sukien w postaci rysunków. To bardzo miłe ze strony @lula.pl, że zorganizowali taką akcję. Jestem poruszona - napisała przy projekcie.

Serwis Lula.pl poprosił kilku polskich projektantów, aby naszkicowali stylizacje ślubne dla Mariny. Oprócz duetu Paprocki & Brzozowski, swoje projekty przedstawili także: duet MMC, Natalia Jaroszewska i Thecadess, marki Laurelle czy Bizuu oraz uczestnicy show "Project Runway". Wszystkie szkice zobaczycie TUTAJ .

Projekt sukni ślubnej Mariny ŁuczenkoProjekt sukni ślubnej Mariny Łuczenko Screen z Instagram.com/Marina_official Screen z Instagram.com/Marina_official

Czy właśnie w tej sukni ślubnej Marina Łuczenko powie "tak" Wojciechowi Szczęsnemu? Któż to może wiedzieć? Suknia w każdym razie jest niezwykle seksowna. Może nawet seksowniejsza od tej, którą dla siebie wybrała Doda .

Chciałabym być najseksowniejszą panną młodą ever - mówiła wtedy Doda.

Czy Marina Łuczenko ukradnie jej ten tytuł? Jeżeli zdecyduje się wybrać suknię z rysunku, są na to spore szanse.

Zobacz, jak Marina i Szczęsny spędzali wakacje.

Zobacz wideo

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: