Wielki Mecz TVN vs TVP. Na trybunach Karolina Ferenstein-Kraśko. Ciąża już jest widoczna

Karolina Ferenstein-Kraśko zagrzewała do walki swojego męża z trybun na Wielkim Meczu TVN TVP. Przy okazji można było przyjrzeć się jej ciążowym krągłościom.

Niedzielny Wielki Mecz TVN TVP przyciągnął prawdziwe tłumy gwiazd. Na trybunach nie mogło zabraknąć rodziny Piotra Kraśki, który dzielnie walczył na murawie w barwach TVP. Karolina Ferenstein-Kraśko prezentowała się świetnie luźnej sukience, pod którą nie zdołały się ukryć ciążowe krągłości.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko są małżeństwem od 7 lat. Mają już dwóch synów: ośmioletniego Konstantego i sześcioletniego Aleksandra. W lipcu do mediów wyciekła wiadomość o kolejnej ciąży.

Szef "Wiadomości" w TVP 1 nie posiada się ze szczęścia. Znów będzie ojcem. - Oboje zawsze chcieli mieć dużą rodzinę. I tak się stanie. Karolina i Piotr bardzo starali się o kolejnego potomka i teraz są przeszczęśliwi, że im się udało. Dzieciątko ma przyjść na świat pod koniec roku. To będzie piękny prezent na Boże Narodzenie - zdradził "Se.pl" przyjaciel pary.

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.