Iwona Węgrowska miesiąc temu urodziła. Na pierwszą imprezę wybrała bardzo OBCISŁĄ sukienkę. Efekt? Możecie być zaskoczeni

Czarna i grzeczna, niemal "korporacyjna" spódnica do kolan, a powyżej równie elegancka, ale już wcale nie taka grzeczna baskinka, która dowodzi, że pewne rzeczy w stylu Węgrowskiej są niezmienne.

Iwona Węgrowska od lipca jest szczęśliwą mamą Lilki. Miesiąc po urodzeniu dziecka, przyszedł czas na pierwsze oficjalne wyjście. Piosenkarka pojawiła się na Eska Music Awards, i co tu dużo mówić, trudno było oderwać od niej wzrok.

O ile jej kreacje sprzed ciąży, mówiąc oględnie, często pozostawiały wiele do życzenia, tym razem było dobrze, a nawet lepiej. Jej imprezowa kreacja była jednocześnie skromna i niegrzeczna, a to niezły wyczyn.

Na uwagę zasługuje nie tylko interesująca kreacja Węgrowskiej, ale również jej figura. Wygląda na to, że celebrytka szybko wróciła do formy.

<< SEKSOWNA IWONA WĘGROWSKA >>

Ojcem małej Lilii jest Maciej Marcjanik, nowy partner Iwony Węgrowskiej. Piosenkarka związała się z nim po rozstaniu z Krzysztofem Madejskim , z którym była związana małżeństwem przez półtora roku od pierwszego ślubu i rok od drugiego (ślub brali dwa razy). Rozstanie z Madejskim Węgrowska uczciła szampanem .

Oto, jak tłumaczyła swoje rozstanie z Madejskim.

Zobacz wideo

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: