Ciąg dalszy konfliktu Wojewódzki vs. Korwin Piotrowska. Mocne słowa na FB. Tak ostro jeszcze nie było

Wojna Kuby Wojewódzkiego z Karoliną Korwin Piotrowską właśnie się zaostrzyła.

Język, którym prowadzą swój konflikt, już dawno przestał być subtelny. Zaczęło się dawno, od książki Karoliny Korwin Piotrowskiej o show biznesie. Publikacja wywołała plotki, jakoby Kuba Wojewódzki był gejem . KPP nigdy ich nie dementowała. Dość rzec, że z Wojewódzkim do dziś mocno się nie lubią. Ostatnio "król TVN" dał temu wyraz nazywając koleżankę po fachu "najbrzydszą dziennikarką w Polsce". Pani Karolina nie mogła się z tym pogodzić i przy różnych okazjach przywoływała jego słowa . Sytuacja właśnie się zaogniła. A wszystko to na Facebooku dziennikarza.

Nowy sezon. Nowe studio. Nowi goście. Nowy prezydent. Stary prowadzący. Jeśli chcecie wpaść do nas na nagranie, to zapraszam - showman zachęcał fanów.
Mam nadzieję, że zawita u Ciebie Karolina Korwin Piotrowska? To byłby ogień! - w komentarzach padło pytanie.
Próbowaliśmy zaprosić Panią Karolinę. Niestety odmówiła. Woli szczekać w samotności. Tak już bywa. Czasem uzasadnieniem życia dla kundla jest cudza łydka - odparł Wojewódzki.

Na koniec konfliktu chyba się więc nie zanosi.

Z konta na Facebooku Kuby WojewódzkiegoZ konta na Facebooku Kuby Wojewódzkiego Screen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN Screen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.