Zmylili wszystkich, nawet weselnych gości. Aniston i Theroux już po ślubie! Tajemnica wyszła na jaw, bo...

Jennifer Aniston i Justin Theroux wzięli ślub w tajemnicy. Para wszystkich zmyliła, nawet zaproszonych na uroczystość przyjaciół. Jak media dowiedziały się o trzymanym w sekrecie wydarzeniu? Oczywiście dzięki wszechobecnym paparazzi. Portal TMZ.com opublikował zdjęcia, na których widać dwie figurki na torcie i wychodzącego z "urodzinowego" przyjęcia pastora.

Jennifer Aniston i Justin Theroux są już po ślubie. Informację jako pierwszy podał portal TMZ.com, który powoływał się na swoich informatorów. Aniston powiedziała znajomym, że wyprawia imprezę niespodziankę z okazji 44 urodzin Justina Theroux. Wszyscy byli więc przekonani, że idą świętować urodziny, tymczasem na miejscu okazało się, że para bierze ślub. Ceremonia odbyła się w ich posiadłości w Bel-Air w środę. Specjalnie na tę okazję wybudowano drewnianą scenę i przygotowano siedzenia na 74 osoby. Na przyjęcie przybyli znajomi pary: Howard Stern, Chelsea Handler i Lisa Kudrow. Wśród gości pojawili się też Ellen DeGeneres, Jennifer Meyer, Emily Blunt z mężem, Johnem Krasinskim i Terry Richardson. Początkowo wszystko było owiane tajemnicą, jednak portal TMZ.com opublikował zdjęcia z przyjęcia, a na nich kilka szczegółów dawało do myślenia - przede wszystkim dwie figurki - muppety kobiety i mężczyzny znajdujące się na torcie.

Jeśli to było tylko przyjęcie urodzinowe, dlaczego na torcie znajdowały się dwie figurki? - czytamy na TMZ.com.

Na zdjęciach widzimy też duchownego.

Pastor z biblią w ręku został zauważony, gdy wchodził do domu. Kto błogosławi przyjęcie urodzinowe? - pytał retorycznie portal.

Na portal TMZ.com powołały się inne tytuły. Brytyjski"Daily Mail" ogłosił:

Już po ślubie. Jennifer Aniston i Justin Theroux wzięli "ślub w tajemnicy"
Jennifer Aniston i Justin Theroux wzięli ślub - pisze People.com.

Informację przekazał także prestiżowy Time.com i przypomniał, że Aniston już kiedyś żartowała, że wyprawi "wesele - niespodziankę", a jej przyjaciele zastaną ją w sukni ślubnej. Jak widać, słowa dotrzymała.

Aniston i Theroux zaręczyli się dokładnie 3 lata temu, parą byli wówczas ponad rok. Aktorka nie szczędziła publicznie partnerowi komplementów.

Justin jest najlepszą rzeczą, która mnie spotkała w ciągu dekady - mówiła w People.com.
On jest dla mnie tak piękny i przystojny - dodała.

A tak Aniston mówiła o swoim pierścionku zaręczynowym.

Myślę, że jest piękny. Nigdy nie miałam czegoś tak wielkiego na ręce. Ale kocham go, bo Justin go wybrał i mi założył. Nie czuję, żeby był krzykliwy.

Plotek.pl gratuluje!

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.