Paulina Krupińska urodziła! Wygadała się...Kayah. "Ciocia chyba się wychyliła". Wokalistka tłumaczy

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zostali rodzicami. Co ciekawe, informację tę podała była dziewczyna muzyka. "Zwyczajnie dzielę się radością" - odpowiedziała na "zarzuty" internautów o nadgorliwość.

Była Miss Polonia i lider zespołu Zakopower chronią swojej prywatności. Przez całą ciążę nie komentowali w mediach tego, że wkrótce zostaną rodzicami. Tak, jak można było się spodziewać, informacja o narodzinach dziecka nie została przekazana przez nich. Zaskakujące jest natomiast to, że radosną nowiną podzieliła się była partnerka Karpiela-Bułecki, właścicielka wytwórni, w której muzyk wydaje płyty, Kayah.

Kochani, zostałam ciocią. Dziś Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zostali rodzicami dorodnej dziewczynki, chyba Tereski. Gratulacje!!!!!  - napisała na Facebooku.

Wpis z Facebooka KayahWpis z Facebooka Kayah Facebook.com/kayah.official Facebook.com/kayah.official

To, że świat dowiedział się o narodzinach córki modelki i muzyka od wokalistki, wydało się dziwne jej fanom. Internauci zastanawiali się, czy młodzi rodzice będą zadowoleni z takiego obrotu spraw. Kayah włączyła się do dyskusji tłumacząc, że w swoim poście nie widzi nic złego.

Fajnie, ale może rodzice małej chcieliby to utrzymać w tajemnicy. Oj oj, a ciotka się wychyliła....
A czy rodzice są zadowoleni,że podałaś tą wiadomość? - spytała internautka.
Szczerze mówiąc nie wiem, ale to było takie spontaniczne, cieszę się po prostu, i tak by zaraz o tym było głośno, prawdę mówiąc, myślałam, że już wszyscy wiedzą, ale nie śledzę mediów - wyjaśniła.
Zwyczajnie dzielę się radością - dodała.

Dalsze wątpliwości internautów Kayah wyjaśniła stwierdzając, że jako przyjaciółka pary związana zawodowa z Bułecką, poczuła się uprawiona do przekazywania takich wiadomości.

Jesteś niestety osobą postronna. A Ty chciałabyś aby np.Edzia opowiedziała że urodziłaś "chyba Tereskę"? - dociekali internauci.
Jakby się ze mną przyjaźniła i by wydawała moje płyty, dlaczego nie - odpowiedziała.

Komentarze na Facebooku KayahKomentarze na Facebooku Kayah Facebook.com/kayah.official Facebook.com/kayah.official

Wygląda na to, że wokalistka nie została jednak wtajemniczona w rodzinne sprawy swojego byłego partnera na tyle, by wiedzieć jakie imię rodzice wybrali dla córki. W zeszłym tygodniu media obiegły spekulacje , że będzie to Teresa właśnie. Krupińska nie skomentowała sprawy wprost, ale wymownym zdjęciem zamieszczonym na Instragramie dała do zrozumienia, że niekoniecznie musi być to prawda.

Post został już skasowany z oficjalnego profilu gwiazdy. Z konta prywatnego Kayah skomentowała screen zamieszczony na profilu "Vogule Poland".

Myślałam, że wszyscy już wiedzą, nie śledzę mediów, a ponieważ Sebka znam już 17 lat, wydaję jego płyty, to ucieszyła mnie ta wiadomość. Skasowałam post, bo rzeczywiście, jeśli nie było oficjalnej informacji, to się pospieszyłam. Ale rodzice nie mają mi tego za złe i to najważniejsze. Gratuluję spostrzegawczości - napisała.

Kayah komentuje na FacebookuKayah komentuje na Facebooku Facebook.com/vogulepoland Facebook.com/vogulepoland

A tak Krupińska w jednym z nielicznych wywiadów odniosła się do plotek o ślubie z Sebastianem Karpielem-Bułecką:

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.