Nową dziewczyną DiCaprio zachwycają się wszyscy (my też). Ale gdy obok stanęła Kate Hudson...

Hollywoodzka gwiazda zawsze prezentuje się świetnie. Na oficjalnych imprezach zachwyca wyczuciem stylu i oryginalnymi kreacjami. Tym razem po prostu padliśmy z wrażenia!

Na czwartkowej charytatywnej gali organizowanej przez Leonardo DiCaprio , mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć jego nową dziewczynę . 25-letnia modelka Kelly Rohrbach przykuła uwagę mediów na całym świecie. I wcale się nie dziwimy, długonoga blond piękność o uroczym uśmiechu wyglądała niczym bogini w fioletowej sukni z wycięciami. Jednak na imprezie miała sporą konkurencję w postaci... Kate Hudson . Aktorka już dawno nie prezentowała się aż tak seksownie! W Saint Tropez bawiła się m.in. z Niną Dobrev , Orlando Bloomem i wspomnianą wyżej, nową partnerką DiCaprio.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z GALI >>

Kreację, którą na siebie założyła tego wieczoru można określić tylko jedynym słowem: oszałamiająca. Duże wycięcie przy dekolcie odsłoniło jej kształtne piersi. Natomiast prześwitujący materiał na dole sukni wyeksponował zgrabne nogi. Można powiedzieć, że na takiej figurze wszystko leży świetnie, ale uroda Kate w zestawieniu z oryginalnym krojem sukienki prezentuje się zjawiskowo. Co tu dużo mówić - przyćmiła inne gwiazdy. Zagraniczne media zachwycały się stylizacją Hudson z gali w Saint Tropez:

Kate musiała się upewnić, że będzie królową tego wieczoru i założyła kreację powalającą na kolana. Kto by nie stracił dla niej głowy? - zastanawia się "Daily Mail".
Dacie wiarę, że ona ma 36 lat? Nawet przy młodszej dziewczynie DiCaprio wyglądała jak milion dolarów. Leo, gdzie Ty masz oczy?! - napisał z kolei "NY Daily News".

Podzielacie te zachwyty?

embed

To nie pierwsza impreza, na której Kate Hudson była gwiazdą wieczoru. Zobaczcie, jak prezentowała się kilka tygodni temu w sukni z głębokim dekoltem:

Zobacz wideo

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: