Kanye West występuje, a ktoś w tłumie macha flagą z TYM zdjęciem Kim. Zagraniczne portale oburzone: Jesteś ch***

Kim Kardashian ma na koncie seks taśmę i nie jest to dla nikogo tajemnicą. Ale podczas festiwalu w Glastonbury jeden z "fanów" Kanye Westa postanowił mu o tym przypomnieć.

Celebrytka była oczywiście obecna na koncercie swojego męża, ale prawdopodobnie nie widziała "sztandaru", którego zdjęcie pojawiło się na Twitterze i szybko obiegło media. Chodzi dokładnie o flagę, na której umieszczono kadr z "filmu" Kim, która... Zresztą sami widzicie:

Kim KardashianKim Kardashian Twitter.com/JacobWTurner01 Twitter.com/JacobWTurner01

Zabawne? Dla niektórych pewnie tak, ale zachodnie media niemal jednogłośnie uznały żart za niesmaczny i szowinistyczny.

Kim jest krytykowana za wszystko: karierę, wychowywanie dziecka, ubiory. Ale to jest po prostu skandaliczne - stwierdza portal "Refinery 29". - Tak, Kim nagrała seks taśmę z byłym chłopakiem i można ją było zobaczyć niemal wszędzie. Ale używanie kobiecego ciała przeciwko niej i jej mężowi pokazuje, że kobieta nie może mieć żadnej seksualnej przeszłości.

Magazyn "Glamour" zatytuował swój artykuł wprost "Do faceta, który machał flagą Kim Kardashian w Glastonbury".

Jesteś ch*** - brzmi wstęp do dalszej przemowy. - Podejrzewamy, że wywołało to dzisiaj trochę uśmieszków, a gość uważa się za bardzo zabawnego. Ale kiedy się zatrzymacie i nad tym pomyślicie, zrozumiecie, że to zachowanie w stylu najgorszych dupków.

Także sorry, ale żart się nie udał.

embed

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.