Dziewczyna Artura Szpilki mocno przeżywa jego walki. Prywatnie? Prawdziwa seksbomba. Zobaczcie, co pokazuje fanom w sieci

Kamila Wybrańczyk wspiera Artura Szpilkę podczas każdej walki. Pojedynek o mistrzostwo świata z Deontayem Wilderem przeżyła bardzo emocjonalnie, co nie umknęło uwadze mediów. Kim jest prywatnie? W sieci publikuje sporo zdjęć, na których można podziwiać jej wdzięki.

Artur Szpilka w niedzielę nad ranem stoczył walkę o  tytuł mistrza świata federacji WBC. Przegrał w 9. rundzie przez nokaut. Pojedynek z trybun obserwowała jego narzeczona, Kamila Wybrańczyk .

Na Facebooku boksera znalazło się zdjęcie ze szpitala, na którym towarzyszy mu ukochana.

Wybrańczyk wcześniej skomentowała też walkę na swoim profilu.

Kamilę Wybrańczyk, dziewczynę Artura Szpilki, poznaliśmy bliżej jesienią 2014 roku, kiedy na Facebooku przeżywała walkę ukochanego w Tomaszem Adamkiem. Pokazała tam między innymi wspólne zdjęcie . Oprócz konta na Facebooku ma jednak również konto na Instagramie, gdzie trafiają wspólne zdjęcia pary oraz solowe i bardzo seksowne zdjęcia samej Wybrańczyk.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kamila Wybrańczyk pochodzi z Wrocławia, gdzie skończyła liceum ogólnokształcące. Potem w Nowym Sączu studiowała pedagogikę-resocjalizację w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Z Arturem Szpilką związana jest od 2007 roku. Obecnie para mieszka w USA, w Teksasie.

Zaj*bista babka. Do wszystkiego dąży sama. Ma swój butik. Wszystkie pieniądze każe mi od razu przelewać na rachunek. Odkłada i odkłada - mówił Szpilka i na potwierdzenie tej tezy przytoczył pewną anegdotę. - Koleżka przyniósł mi zaległe 10 koła, a ona od razu: "odkładaj"! - komplementował ukochaną Szpilka w programie Kuby Wojewódzkiego.

W tym samym programie skomentował małą aferę, jaka powstała po tym, jak umieścił na Facebooku dwa kontrowersyjne zdjęcia: na jednym widzimy, jak Kamila czyści mu buty, a na drugim dziewczynę zamkniętą w klatce.

Była tam może z 3 minuty, chyba jej się podobało - napisał pod tym drugim zdjęciem bokser.

Jak wytłumaczył powstanie tych zdjęć?

Szliśmy na wesele. Miałem brudnego buta. Ona mówi: "Weź umyj, bo z tobą nigdzie nie idę. "To nie idź, ja nic mył nie będę". To ona schyliła się i wyczyściła, bo nie mogła patrzeć. A ja jej wtedy zrobiłem zdjęcie - mówił.

Drugie ze zdjęć powstało w ten sposób, że Szpilka namówił dziewczynę, żeby weszła do klatki i sprawdziła, czy będzie tam wygodnie ich psu, a potem ją tam sfotografował.

W rozmowie z Kafeteria.tv Kamila Wybrańczyk opowiedziała, jak poznała Artura Szpilkę.

Przez kolegę, w restauracji. Poszliśmy razem na obiad, kolega z koleżanką, to była moja koleżanka... Taka ustawka. Artur wtedy wyszedł z więzienia i myślałam: "Matko Boska, będziecie mnie poznawać z kryminalistą", bo takie miałam myślenie. Poznałam go i super. Cieszę się do dzisiaj.

W tej samej rozmowie przyznała, że na razie nie planują dzieci, bo choć Szpilka chciałby już, to ona sama nie jest jeszcze na to gotowa. Mają już jednak wybrane imiona dla dzieci: Artur, jeżeli chłopiec i Maja, jeżeli dziewczynka. A ślub?

Nie planujemy na razie i chyba nie będziemy planować - mówiła. - Ja już swój ślub kiedyś miałam, miałam welon, więc mi to wystarczy - dodała i w ten sposób dowiedzieliśmy się, że Kamila Wybrańczyk jest rozwódką.

Screen z Instagram.com/Kamila Wybrańczyk

alex

Partner - materiał

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.