Polsat Superhit Festiwal. Kayah w dresie i japonkach. Ale spokojnie, przebrała się. I nie można było oderwać od niej wzroku

Sceniczne stroje Kayah nie zawsze wzbudzały nasz zachwyt, ale tym razem wokalistce w idealny sposób udało się połączyć styl "casual" z bardziej ekstrawaganckimi rozwiązaniami.

W sobotę sceną festiwalu w Sopocie zawładnęła Beata Kozidrak i jej trzy seksowne kreacje . Poprzeczka zawieszona była bardzo wysoko, ale Kayah bez walki się nie poddała. Artystka pozostała wierna swojemu nieco fantazyjnego stylowi, ale udało się jej zachować kobiecość i seksapil. Kayah na swój występ wybrała efektowne ponczo z frędzlami, które wznosiły się w górę przy każdym gwałtowniejszym ruchu. Do tego dobrała skórzane rurki i botki na wysokim obcasie.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

W porównaniu z kreacjami Kozidrak czy sukienkami Agnieszki Kaczorowskiej , stylizacja wokalistki wypada może nieco blado i "casualowo", ale nam przypadła do gustu. A jak Wam się podoba? Może wolicie jednak "look" ze spodniami dresowymi i japonkami? ;)

Przeplotki: Doda została zniesiona ze sceny przez Majdana, a Edyta Górniak płakała, bo... Dlatego warto oglądać festiwale w Sopocie

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.