Rita Ora wiedziała, że spotka się z byłym chłopakiem i jego nową dziewczyną. Ten strój krzyczy "DESPERACJA"

Piosenkarka na galę Billboard Music Awards przyszła w sukni, która zdecydowanie więcej odkryła niż zakryła. Brzmi zachęcająco, ale kiedy zobaczycie zdjęcia, zgodzicie się, że nie był to dobry wybór.

Rita Ora musiała mieć trudną noc. Na tegorocznej gali pojawił się jej były chłopak, Calvin Harris. Nie przyszedł sam - towarzyszył Taylor Swift , która zgarnęła WSZYSTKIE najważniejsze nagrody, a do tego prezentowała się świetnie. Taylor i Calvin wymieniali się czułymi gestami i chyba nikt nie ma już wątpliwości, że DJ i piosenkarka są parą.

To na pewno nie spodobało się Ricie. Mało tego kreacja, którą wybrała zdecydowanie nie spełniła zadania. Jeśli miało być seksownie, to na pewno się nie udało - wyszło ordynarnie i wulgarnie, materiał brzydko się układał, a Ora naprawdę odsłoniła za dużo.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Nie od dziś wiadomo, że czasem mniej znaczy więcej. W tym przypadku dodanie choć niewielkiej ilości materiału mogło uratować sytuację. Mogło. W praktyce w bitwie Taylor kontra Rita, przyznajemy punkt Taylor.

embed

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.